Galaxy S8'in daha büyük çeşidi Samsung Galaxy S8 +
Galaxy S8'in daha büyük çeşidi Samsung Galaxy S8 +
Sızıntı görünüşte Galaxy S8'in büyük boyutlu versiyonunun S8 + olarak adlandırılacağını doğruluyor.

Önümüzdeki haftalarda duyurulara hazırlanan en büyük akıllı telefonlardan ikisi LG G6 ve Samsung Galaxy S8. LG bir çıkış tarihi bakımından Samsung'a karşı kafa kafaya gelecek ve bu, şirketin 835'ten ziyade Snapdragon 821'i kullanmaya karar vermesinin bir sonucu olarak ortaya çıkacak. Samsung'un piyasaya sürülmesinin bir diğer avantajı, LG için çok yararlı olabilir. Satışa, ancak bu, yaklaşmakta olan Galaxy S8 amiral gemisini tamamen görmezden gelebileceği anlamına gelmiyor. Not 7 çöküşünden bu yana Samsung'un bir sonraki cihazıyla ilgili birçok konuşma ve söylenti duyduk ve ünlü Evan Blass'tan bir sızıntı sayesinde artık iki Samsung el cihazının büyük resmi için bir resmi logo var - Galaxy S8 + .

Tıpkı geçen yılın Galaxy S7 ve S6 öncesi gibi, Samsung'un S8'in iki değişik çeşidini piyasaya sürmesini bekliyoruz - bu iki versiyon arasındaki temel fark muhtemelen ekran boyutu. Bununla birlikte, kenar kenarı özellikli son iki tekrarlamanın aksine, Samsung, hem S8 hem de S8 + 'in kavisli, çerçevesiz görüntüleri içermesi beklenmesinin bir sonucu olarak bertaraf edecek. Bu noktaya kadar, S8'in daha büyük sürümünü "S8 Plus" olarak adlandırdık, ancak Blass'ın en yeni sızıntısı, 'artı' markalamanın, + simgesinin özelliklerini yerine getireceğini göstermek değil, ortaya çıkardığını ortaya koyuyor. Büyük bir anlaşma, ancak bizim tahminim, hareketin Apple'ın iPhone'la markalaştırılması konusunda fazla açık olmaması gerektiği şekilde yapıldığı.

Screen-Shot-2017-02-11-at-8.33.16-AM

Bu yazının yazıldığı sırada, tüm işaretler 5.7 inç ekranı olan S8'e ve 6 inçlik S8 + 'e işaret ediyor. Geçen yılın sırasıyla S7 ve S7 kenarlarındaki 5.1 inç ve 5.5 inç ekranlara kıyasla büyük bir artış var, ancak toplam boyutlar şu anki 5.7 inç ve 6 inçlik el cihazlarından daha kük olmalıdır çünkü çok az çerçevesi olacak.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları