Galaxy S8 özellikleri ve fiyatı hakkında her şey!
Galaxy S8 özellikleri ve fiyatı hakkında her şey!
Galaxy S8 özellikleri hakkında sızıntılar gelmeye başlanıyor. Galaxy S8 özellikleri ile Note7`den daha üstün olacağa benziyor. Galaxy S8 özellikleri hakkındaki sızıntılar haberimizde.

Galaxy S8'in nitelikleri ile ön plana çıkacak bir telefon olacağı Note7'nin üretiminin durması ve satıştan çekilmesinden sonra kesinleşmişti. ancak yine de Galaxy S8 nitelikleri ile nasıl ön plana çıkacağı merak konusu olmuştu. Gelen sızıntılara göre Galaxy S8 özellikleri ile Note7 modelini aratmayacağı bunun gibi daha üstün özelliklere sahip olacak.

Galaxy S8 özellikleri hakkında sızıntılar

Galaxy S8 özellikleri için şimdiye kadar oldukça çok iddia ortaya atıldı. Galaxy S8 özellikleri sızıntıları arasında en dikkat çekeni ise çift kamera oldu. Bildiğiniz bu gibi Samsung'un rakibi Apple, iPhone 7 Plus ile çift kameraya geçiş yapmış ve kullanıcılardan müspet geri dönüşler almıştı. Samsung da Galaxy S8 modelinde çift kameraya yer verebilir.

Galaxy S8 Nisan ayına kaldı..

1476862148_galaxy-s8-ozellikleri

Galaxy S8'in kamerasının nasıl çalışacağı konusu için henüz bir bilgi bulunmuyor. firmalar ikinci arka kamerayı ya geniş açı için ya da alan derinliği için kullanabiliyor. Burada karar Samsung'un olacağı için ikinci ana kameranın nasıl çalışacağını kestirmek kuvvet. lakin tahminlerimize göre; birinci ana kamera geniş bir açıya sahip bulunduğu için ikinci kamera muhtemelen alan derinliği için kullanılacaktır.

Galaxy S8 işlemci tarafında Snapdragon kullanabilir

Tepe model Galaxy serilerinde kendi ürettiği Exynos yonga setlerine yer sağlayan Samsung, bu politikasından Galaxy S8 ile vazgeçebilir. Söylentilere göre; Galaxy S8 modelinde Snapdragon 830 yonga setine yer verilecek. fakat geçtiğimiz gün yapılan açıklamalarda 10nm FinFET teknolojisi ile yeni Exynos yonga setlerinin üretimine başlandığı dile getirilmişti.

Bu açıklamayı göz önünde bulundurursak Galaxy S8, Amerika'da Snapdragon 830, Avrupa'da ise 10nm FinFET ile imal edilen Exynos yonga seti ile gelebileceğini söyleyebiliriz.

RAM bölümünde ise 6 GB ve ya 8 GB tercih edilecek.

Galaxy S8 edge modeli gelmeyebilir!

Galaxy Note7 modeli ile tepe modellerinde sadece kavisli ekran kullanacağının sinyallerini verici Samsung, Galaxy S8 modelinde de yalnızca kavisli ekran kullanabilir. Bu da Galaxy S8 edge modelinin gelmeyeceği demektir.

Galaxy S8'in 5.5 inç büyüklüğünde 4K çözünürlüğünde AMOLED ekran ile gelmesi bekleniyor. fakat ekran konusu için yeni bir atılım yapılıp iPhone 7'de yer alan DCı-P3 Wide Color Gamut'a geçiş yapılabilir.

Son gelen bilgilere göre Galaxy S8'de ekran kasa oranı %90 olacak. Bu da demek olmaktadır ki Galaxy S8'in ön yüzeyi komple ekran olacak.

Göz tarayıcı geliyor!

Note7 modelinde yer piyasa ıRıS SCANNER yani göz tarama özelliğinin Galaxy S8 modelinde yer alacağı söyleniyor. Note7'nin satıştan çekilmesi göz önünde bulundurulursa bu söylentinin doğru olma ihtimali çok fazla yüksek. Galaxy S8, göz tarama özelliği yardımı ile kullanıcısına üst seviye bir güvenlik sunacak.

Göz tarayıcısının yanında parmak izi okuyucusu da Galaxy S8'de yer alacak.

1476862096_galaxy-s8-ozellikleri

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları