Galaxy S7'nin Türkiye'de Tanıtılacağı Tarih Açıklandı!
Galaxy S7'nin Türkiye'de Tanıtılacağı Tarih Açıklandı!
Samsung, yeni amiral gemisi olan Galaxy S7 modelini ülkemiz`de de tanıtacak. Peki, Galaxy S7 etkinliği nerede ve ne zaman düzenlenecek? Detaylar haberimizde.

Samsung, Mobile World Congress 2016 etkinliğinde yeni amiral gemisi Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerini tanıtmıştı. Galaxy S7`nin kamera ve işlemci bölümünde yaptığı yenilikler ile adından söz ettiren Samsung, ülkemiz`de de bir etkinlik düzenleme kararı aldı.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin sahne alacağı Samsung ülkemiz etkinliği 9 Mart 2016 çarşamba günü saat 19:00`da başlayacak. The Seed – Emirgan Sabancı Müzesi`nde düzenlenecek olan aktivitete Galaxy S7 memleketimiz fiyatının da açıklanması bekleniyor.

samsung-galaxy-s7-teknik-ozellikleri-cikis-tarihi-ve-fiyati-3

Tahminler Galaxy S7 memleketimiz fiyatının Galaxy S6 ile tıpkı olabileceği yönünde. fakat şimdiden net bir şey söylemek doğru olmamakta. Bakalım Samsung, bu yıl memleketimiz`de nasıl bir fiyat politikası izleyecek.

 

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları