Galaxy S7 edge Satışa Sunuldu!
Galaxy S7 edge Satışa Sunuldu!
Samsung'un yeni amiral gemi modellerinden Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, Dubai'de bir çevrimiçi alışveriş sitesinde satışa çıkarıldı. İlanda Galaxy S7 edge ve kutu içeriğini görebiliyoruz.

Tanıtımına çok az bir süre kalan Samsung’un yeni amiral gemi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, her gün yeni bir sızıntıyla karşımıza çıkıyor.

Hakkında neredeyse hiçbir bilinmeyenin kalmadığı Galaxy S7 ile ilgili son gelen sızıntıda ise modelin kutu içeriğini görebiliyoruz.

galaxy-s7-edge-satisa-sunuldu-4_1

Galaxy S7 edge satışa sunuldu!

Samsung’un önümüzdeki günlerde resmi tanıtımını gerçekleştireceği Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modeli henüz resmi tanıtımı gerçekleşmeden online bir satış sitesi olan Craigslist’in Dubai sürümü Dubizzle üzerinde satışa sunuldu.

Galaxy S7 için 4200 AED (aşağı yukarı olarak 3385 TL) ve Galaxy S7 edge için 4500 AED (aşağı yukarı olarak 3627 TL) fiyatıyla satışa sunulan ilanda, ilaveten cihazlarla birlikte kutu içeriği de görülebiliyor.

İlanın satıcısı siyah renkli Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin ABD’den ithal olduğunu ve IMEI numaralarının geçerli olduğunu da belirtmiş.

galaxy-s7-edge-satisa-sunuldu-3

Galaxy S7 kutu içeriği

Dubai’de satışa sunulan Galaxy S7 edge modellinin kutusunda ise şarj adaptörü, USB kablo, EO-EG920LW kod isimli Galaxy S6 ailesi ve Galaxy Note 5 gibi yeni nesil telefonlarında kullandığı kulaklığın ters dönmüş kutusu ve ne olduğu tam anlamıyla anlaşılmayan bir aparat yer alıyor.

Söz konusu ilanda bulunan Galaxy S7 edge modelinin gerçek bir cihaz mı yoksa bir prototip mi olduğu bilinmiyor yalnız Galaxy S7 ailesi ile ilgiliki en doğru bilgileri 21 Şubat tarihinde sizlere aktaracağız.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları