Galaxy Note 7'nin 5 Harika Özelliği
Galaxy Note 7'nin 5 Harika Özelliği
19 Ağustos 2016 tarihinde satışa çıkacak olan telefonun özelikleri ise oldukça güzel. Ama bir sürü alınabilcek telefon varken Galaxy Note 7 alınır mı? Hadi gelin bunun cevabını hep beraber öğrenelim.

Özellikle dayanıklı ekran konusunda Gorilla Glass 5'i kullanan telefon, iris taramasıyla da güvenlik seviyesini en üst düzeye çıkarıyor.İşte Galaxy Note 7'nin 5 Harika Özelliği...

 

 

1- Suya dayanıklı olması

galaxy-note-7-2

 

Daha önceki serilerindede suya dayanıklı telefon çıkaran samsung bu telefonda yine yapmış yapacağını.Galaxy Note 7 telefonla beraber kalemide suya dayanıklı denizde veya havuzda dilediğiniz gibi not tutabilcek suyun altında telefonu kullanabilceksiniz.

 

2-Gizli klasörler

galaxy-note-7nin-kendini-aldiracak-7-harika-ozelligi-1

 

Telefonunu kimseyle paylaşmak istemeyen veya paylaşsada özel dosyalarına bakılmasından rahatsız olan kişiler için geliştirilmiş olan iris tarayıcı,telefonda size ait özel bir klasör oluşturuyor ve tüm gizli dosyalarınızı buraya atıyorsunuz.Bu klasöre sizden başkasının girmesinin imkansız olduğunu belirten samsung bu konuda kendine güveniyor.

 

3- HDR video çekme ve oynatma özelliği

galaxy-note-7nin-kendini-aldiracak-7-harika-ozelligi-5

 

Yüksek çözünürlükte video çekme olan HDR Note 7 nin en iyi özelliklerinden biri.Üstelik yüksek çöznürlükte video çekmekle kalmayıp bunu televizyonunuzda veya internette yüksek hızla oynatabilirsiniz.

 

4- Ekran çözünürlüğü ve gelişmiş güç tasarruf modu

galaxy-note-7nin-kendini-aldiracak-7-harika-ozelligi-2

Gorilla Glass 5 ile tasarlanan harika bir ekranı var ve 2K kalitesine kadar görüntü sunabiliyor.3.500 mAh bataryaya sahip olan telefon şarjınız azaldığında gelişmiş özelliği ile ekran ve arkaplandaki şeyleri kısarak daha uzun süre telefonu kullanmanızı sağlıyor.

 

5- USB Type-C teknolojisi

resized_cb0df-f4dfa8ba7 

Bu yenilikçi bağlantı teknolojisi sayesinde artık tüm cihazlar aynı kablodan şarj olabiliyor. Üstelik veri aktarım hızı sayesinde de USB Type-C oldukça hoşunuza gidecek.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları