Galaxy Note 7 Özellikleri ve Fiyatı
Galaxy Note 7 Özellikleri ve Fiyatı
Samsung Galaxy Note 7 telefonuyla ilgili neredeyse tüm detayları belli oldu.Galaxy Note 7 özellikleri ve fiyatına dair tüm detaylar, Galaxy Note 7 ana haberimizde.

Samsung'un bu ay tanıtacağı etkinlikte Phablet segmentinde boy gösterecek olan Galaxy Note 7, özellikleri ile Android tutkunlarını kendine aşık edecek. İyi ama, Galaxy Note 7 özellikleri ve fiyatı nasıl olacak? Galaxy Note 7 ana konumuzda Note 7'nin teknik özelliklerine, diğer ekstra özelliklerine ve fiyatına değiniyoruz.

Galaxy Note 7 Özellikleri

Galaxy Note 7 işlemci seçiminde tercih Exynos'tan yana

Samsung, Galaxy S7 ve S7 edge modellerinde olduğu gibi Galaxy Note 7'de de Exynos 8890 yonga setine sahip olacak. Exynos 8890 yonga setinin şuan piyasada yer alan mobil işlemcilerden teoride olduğu kadar pratikte de hızlı olması Samsung'u işlemci konusunda değişiklik yapmamasına neden oluyor. 

Galaxy Note 7 fiyatı ne kadar olacak?

Galaxy Note 7 fiyatının 3.000 ile 3.500 TL arasında olması beklediğimizi söyleyebiliriz.

Galaxy Note 7'nin 12 Ağustos tarihinde satışa sunulması bekleniyor. Ön sipariş veren kullanıcılar ise yeni Galaxy VR gözlüğüne ücretsiz sahip olacak. 

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları