Galaxy J7 Prime için Android Oreo yayınlandı!
Galaxy J7 Prime için Android Oreo yayınlandı!
Samsung, 2016 yılında Android Marshmallow ile piyasaya sürülen bazı akıllı telefonlarının Android Oreo‘ya güncelleneceğini açıklamıştı. Bu kapsamda Oreo güncellemesini alan akıllı telefonlardan birisi de, Galaxy J7 Prime oldu.

İki yıldan uzun bir süre önce tanıtılan, 5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlük sunan bir ekrana ve 14 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Exynos 7870 işlemciye ev sahipliği yapan Galaxy J7 Prime Android Oreo güncellemesini aldı.

Galaxy J7 Prime Android Oreo güncellemesi Türkiye’de!

Geçtiğimiz haftalarda ilk olarak Hindistan’da dağıtımına başlanılan güncelleme kısa süre önce ülkemizde ve birçok farklı ülkede bulunan cihazlar ile buluştu.

Galaxy J7 Prime’ın işletim sistemini Android 8.1.0’a yükselten güncelleme, Eylül ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, 1 GB’lık bu güncelleme ile birlikte cihazın kullanıcı arayüzü Samsung Experince 9.5‘e yükseltiliyor.

maxresdefault-1

Bunların yanı sıra Android 8.0 ile kullanıma sunulan ve bir uygulama üzerinde çalışılırken küçük bir pencere ile video izlenmesine olanak tanıyan Picture-in-Picture özelliğine ev sahipliği yapan güncelleme, yeni emojiler, gelişmiş pil detayları ve bildirim erteleme gibi yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları