Galaxy A50’nin benchmark detayları gün yüzüne çıktı!
Galaxy A50’nin benchmark detayları gün yüzüne çıktı!
Galaxy A50, performansı ile yeterli gibi gözüküyor!

Samsung’un Galaxy M10, M20 ve M30 modelleri üzerinde çalıştığını ve seriüretime geçtiğini, daha önce sizlere duyurmuştuk. Ancak ortaya çıkan son bilgiler, Samsung’un ancak bu modellerle meşgul olmadığını bizlere gösterdi. Samsung’un yeni A serisi, muhtemelen 2019 yılının başlarında sektöre sunulacak. Ancak bunun öncesinde Galaxy A50 modelinin benchmark testleri ortaya çıktı.

Samsung SM-A505F‘ model numarasıyla kayıt edilen telefon, tek çekirdekli testte 1615, çoklu çekirdekli testte ise 4380 puan almış. Bu sonuçların 4 GBRAM bulunan, Exynos 9610 işlemciden gücünü sektör modele ait bulunduğunu hatırlatalım. Muhtemelen bu telefon için de, farklı varyasyonlar bulunacaktır. Yine de her vakit olduğu gibi, bu kontrol bizlere pek bir detay vermiyor.

Bu nedenle dahili depolama kapasitesi, kamera çözünürlüğü benzer biçimde detaylar halen belirsizliğini korumakta. Samsung, şimdilik A50 modeliyle alakalı bir izahat yapmadı. Ancak daha önceki modellerin tanıtılma takvimlerine göz attığımızda, modelin Aralık ayının sonucunda yada Ocak ayında tanıtılması olası gözüküyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları