BlackBerry Hub + uygulamaları, BlackBerry telefonlarının kullanamayacağı bir özellik sunar.
BlackBerry Hub + uygulamaları, BlackBerry telefonlarının kullanamayacağı bir özellik sunar.
Tüm akıllı telefon dünyasına Karanlık mod ateşi uygulandı. Hem Google hem de Apple, mobil işletim sistemlerine sistem genelinde Karanlık modunu ekledi ve Google bu özelliği tüm temel uygulamalarına ekledi.

Bir yıl önce, Android kullanıcılarının Gmail, Play Store ve hatta Google Assistant için Karanlık mod seçeneklerinin olacağını kim düşünebilirdi? Ve şimdi BlackBerry, Karanlık moddaki klübe katılıyor.

İlk olarak, Karanlık mod ile aşina olmayanlar için küçük bir bilgi. Siyah metin içeren geleneksel beyaz arka plan yerine, Koyu mod renk düzenini, beyaz metin içeren koyu gri, mavi veya siyah arka plan sunmak için değiştirir. Karanlıkta, dışarıda veya ışıkları kapalı bir odada olsun, Karanlık modu kullanıcıyı veya masum bir seyirciyi (veya eşi) göz yorgunluğundan veya erimiş retinadan koruyabilir. OLED panellerini kullanan telefonlarda, siyah arkaplan kullanan Koyu mod, pil ömründen tasarruf sağlayabilir. Bunun nedeni, OLED panellerinin, uygun alanlardaki pikselleri kapatarak siyah rengini oluşturmasıdır. Kapatılan pikseller pil gücü tüketmez.

Android destekli BlackBerry telefonu olanlara ücretsiz olarak sunulan BlackBerry Hub + uygulamaları veya ücretsiz deneme süresinin ardından diğer Android kullanıcıları için ücretli bir abonelik gerektiren (aşağıda daha fazlası), Dark modunu ekleyen güncellemeler alıyor. Örneğin, CrackBerry'e göre, Android 10'da BlackBerry Hub + Gelen Kutusu, sistem genelindeki ayarları izleyecektir. Android 10 cihazınız Karanlık mod için açıldıysa, BlackBerry Hub + Gelen Kutusu uygulaması size uyacaktır. Karanlık mod ayarı kapalıysa, uygulama Işık modunda olacaktır. Android 9 cep telefonuna sahip olanlar, telefonun pil koruyucusu açıldığında uygulamada Koyu modu etkin olacak.

Bu tam işlevsellik BlackBerry Hub + Rehber, BlackBerry Hub + Takvim, BlackBerry Hub + Görevler ve BlackBerry Hub + Notlar'da da görünecektir. Üzücü olan, BlackBerry KEY2 ve KEY2 LE kullanıcılarının muhtemelen Android 10 alamayacakları ve Android 9 alamayacaklarıdır.

BlackBerry olmayan Android kullanıcıları, 30 günlük BlackBerry Hub + paketinin deneme sürümünü alabilir ve ardından reklamları önemsemedikleri sürece uygulamaları ücretsiz kullanmaya devam edebilirler. Ancak, 30 gün sonra, bir abonelik için ayda 99 sent ödemeyen kişiler Rehber, Görevler, Cihaz Arama, Notlar ve Başlatıcı'ya erişimini kaybedecek.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları