Apple, 2019'da App Store hit kayıtlarını açıkladı
Apple, 2019'da App Store hit kayıtlarını açıkladı
Teknoloji devi, 2019'da Noel Arifesi ve Yeni Yıl arasındaki uygulama satışlarının geçen yıla göre% 16 arttığını söylüyor.

Apple App Store büyümeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Apple , iPhone'larıyla birlikte satılan ürünlere daha fazla odaklanmaya başladı ; örneğin, aylık 4,99 ABD dolara Apple TV Plus video hizmeti ve 9,99 ABD doları Apple Arcade video oyun programı için abonelikler. Şirketin App Store'u özellikle tatillerde karakteristik olarak güçlü büyümesini sürdürdü. 

Apple, App Store'daki geliştiricilerin Noel Arifesi (24 Aralık) ile Yılbaşı Gecesi arasında 2018'de aynı dönemde% 16 artışla 1.42 milyar dolar kazandığını söyledi. Bu satışlar, popüler 3.99 $ gibi çeşitli programların bireysel satın alımlarını içeriyordu. Facetune selfie manipülasyon uygulaması , dijital çiftliğinizin çalışmasına yardımcı olmak için traktörler gibi uygulama içi öğelerin satın alınması veya müzik ve video hizmetlerine abonelikler. 

Apple'ın insanların App Store'daki satın alımları o kadar yüksekti ki Apple, Yılbaşı gününde şirketin geçen yıla göre% 20 artışla 386 milyon dolarlık tek günlük bir rekor saydığını söyledi.

Apple'ın internet yazılımı ve hizmetleri başkanı Eddy Cue yaptığı açıklamada, "Yeni on yıla tüm hizmetlerimiz için bu kadar hevesli olan müşterilerimize inanılmaz bir ivme ve şükranla başlıyoruz." Dedi.

Şirketin duyuruları CES'in ikinci gününde , teknoloji endüstrisinin en büyük fuarı, Las Vegas tutuluyor . Apple'ın yerine gözle fazla yirmi yıldır göstermek atlanır rakip duyurular yapmak , tutun kendi olaylarını ve hatta trol rakipleri etkinlikte. Bu yıl da, küresel gizlilik üst düzey yöneticisi, yolladın Jane Horvath için, bir yuvarlak masa toplantısı katılan Facebook, Federal Ticaret Komisyonu ve Proctor & Gamble temsilcileri ile birlikte görüşmelerin sonucunda.

 Apple'ın duyurusu geçtiğimiz yıl ayda 4.99 $ 'lık Apple TV Plus video abonelik hizmeti, aylık 9.99 $' lık Apple News Plus programı , 4.99 $ 'lık aylık Apple Arcade paketi ve markalı kredi kartı ile Goldman Sachs tarafından desteklenen video oyunlarını lanse etmek ve tanıtmak için harcanan geçtiğimiz yıl , hepsi için ödeme yapmak. Şirket henüz bu projeler hakkında herhangi bir sabit kullanıcı verisi duyurmadı, ancak App Store'dan gelen ivme, insanları yeni bir iPhone veya AirPods kulaklıktan başka bir şey için cüzdanlarını açmaya ikna edebileceğinin bir işareti olarak görüyor .

Şirket ayrıca 2019'un en popüler uygulamalarını da duyurdu.

En Popüler Ücretsiz iPhone Uygulamaları

 1. YouTube: İzleyin, Dinleyin, Akış Yapın
 2. Instagram
 3. Snapchat
 4. TikTok - Gününüzü Kutlayın
 5. haberci
 6. Gmail - Google'dan e-posta
 7. Netflix
 8. Facebook
 9. Google Haritalar - Toplu Taşıma ve Yemek
 10. Amazon - Alışveriş kolaylaştı

En Popüler Ücretli iPhone Uygulamaları

 1. Facetune
 2. HotSchedules
 3. Karanlık Gökyüzü Hava
 4. Harika Haftalar
 5. Saat İçin Otomatik Uyku İzleyici
 6. TouchRetouch
 7. Pocket Üret
 8. Sky Uçak Bileti
 9. Toca Kuaför 3
 10. Tarayıcı Pro: PDF Tarayıcı Uygulaması 

En popüler Ücretsiz iPhone Oyunları

 1. Mario Kart Turu
 2. Renkli Yumru 3D
 3. Aquapark.io
 4. Call of Duty: Mobil
 5. BitLife - Yaşam Simülatörü
 6. Polysphere - yapboz sanatı
 7. Wordscapes
 8. Fortnite
 9. Silindir Uyarısı!
 10. Amaze !!

En Popüler Ücretli iPhone Oyunları

 1. Minecraft
 2. Önüne bak!
 3. Veba A.Ş.
 4. Baloncuklar TD 6
 5. Geometri Çizgisi
 6. Rebel Inc.
 7. Hayat oyunu
 8. Stardew Vadisi
 9. Baloncuklar TD 5
 10. Grand Theft Auto San Andreas

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları