Android N ile Menü Sistemi Kalkıyor mu?
Android N ile Menü Sistemi Kalkıyor mu?
Google`ın yayınladığı bir videoda bulunan Android N versiyonunun ilk dizaynları ortaya çıktı. Android N uygulama menüsünü kaldıracak bunun gibi gözüküyor.

Android hayranları bir yandan merakla Android 6.0 Marshmallow güncellemesini beklerken Google, Android N güncellemesinin ilk resimlerini yayınlamaya başlanmıştır.

Android N versiyonunde uygulama menüsünün yer almayacak olması gelen ilk bilgiler arasında bulunmaktadır. Tek tıkla tüm programlara erişiminizi veren düğmea elveda demek mecburiyetinde kalabiliriz.

Google Haritalar programının Oscar ödüllerini kutladığı videoda Android N versiyonunun ilk dizaynları yer almaktadır. Videoda kullanılan Nexus 6P uygulama menüsünün olmaması ile dikkat çekiyor.

Uygulama menüsünün kaldırılması iOS ile Android arasındaki büyük bir farklılığı ortadan kaldırmış olacak. Bildiğimiz üzere iOS cihazlarında da uygulama menüsü bulunmuyor.

18-20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Google ı/O Geliştiriciler Konferansı sırasında Android N güncellemesinin tanıtılması ve ile ilgili daha fazla bilginin paylaşılması bekleniyor.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları