Android 7.0 Nougat Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Android 7.0 Nougat Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Android'in son sürümü olan Android 7.0 Nougat güncellemesinin yayınlanacağı ilk tarih belli oldu. Güncelleme bazı Nexus modellere 22 Ağustos’ta gelecek.

Android kullanıcılarının şüphesiz en büyük derdi yayınlanan sistem güncellemeleri. Android üreticileri cihazı sattıkları fiyata ve donanım kapasitesine bakmadan cihazı satışa sundukları tarihe göre güncelleme verdikleri için birçok kullanıcı bu durumdan yakınıyor.

Google’ın kendi cihazları dışında bir Androidtelefon kullananlar heyecanla telefonunun ne zaman güncelleme alacağını (ya da alıp almayacağını) beklerken, Nexus cihazlar içinAndroid 7.0 Nougat güncellemesinin tarihi ortaya çıktı.

013592fa6893dc10152c7743a84f70e9c1fa3d1f

Kanadalı bir operatör aracılığıyla ortaya çıkan bilgilere göre, ilk halka açık Android 7.0 Nougat güncellemesi, 22 Ağustos 2016 tarihinde Huawei Nexus 6P ve LG Nexus 5Pmodelleri için yayınlanacak. Bu cihazların ardından kısa bir süre sonra da Android Oneplatformundaki cihazlar yeni güncellemeye kavuşacak.

Diğer markalar için güncelleme tarihleri belli mi?

Henüz şirketler güncellemeler hakkında bilgi vermese de, 2016 yılı bitmeden Samsung Galaxy Note 7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7, LG G5, LG G5 SE, HTC 10, HTC One M9, Sony Xperia X Performance, Xperia X, Xperia XA, Huawei P9 ve Mate 8 gibi bazı popüler akıllı telefonların Android 7.0 Nougat güncellemesini alması bekleniyor, tabii bu modeller dışında da birçok cihaz bu yıl içinde yeni güncellemeye sahip olacaktır.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları