Akıllı Telefonlarınız için 256 GB Bellek!
Akıllı Telefonlarınız için 256 GB Bellek!
Samsung, 256 GB kapasite sunan UFS 2.0 depolama birimini resmen tanıttı. Kapaistesi ve hızıyla en önemli bu modül, Galaxy Note 6 modelinde kullanmak mümkün.

Akıllı telefonlarımızda bulunan dahili depolama biriminin kapasitesi ve hızı büyük önem taşıyor. Bu hususta devamlı kendini geliştiren ve yeni modüller üretmeye devam eden Samsung, 256 GB kapasiteli UFS 2.0 belleğini resmi olarak duyurdu.

Son derece çarpıcı özelliklere sahip yeni modül, yazma hızlarında 45,000, okuma hızlarında ise 40,000 ıOPS performansı sunuyor. Bir önceki nesilde bu değerlerin 19,000 ila 14,000 ıOPS olduğunu belirtelim.

256GB-UFS_01

SSD performansı mobile taşınıyor!

SSD performansını bu modül ile akıllı telefonlara taşıyacak Samsung, 256 GB UFS 2.0 ile kullanıcılara saniyede 850 mt. veri okuma hızı vadediyor. Yapılan açıklamaya göre üst düzey akıllı telefonlar için imal edilen bu modül başta 4K medya tüketimi için kullanılacak olan.

Henüz bu modülün hangi akıllı telefonlarda yer alacağına dair bir izah olmasa da, Galaxy Note 6\`da bu çipi görebilmeyi çok aşırı isteriz doğrusu.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları