4 Kameralı Samsung Galaxy A9’un Özellikleri Açıklandı!
4 Kameralı Samsung Galaxy A9’un Özellikleri Açıklandı!
Samsung'un yeni teşebbüsü 4 arka kameralı telefonu A9'un tüm teknik özellikleri izah etti. Gelin aletin özelliklerine göz atalım.

Samsung bir müddet önce bu telefonun çalışmalarına başlamıştı. Tabi her vakit olduğu gibi bu aletinde bilgileri sızdırıldı ve bu aletin çoğu özelliği gün yüzüne çıktı. Şimdi ise resmi olarak aletin teknik özellikleri sunuldu. Gelin 4 kameralı A9'a yakından bakalım.

Lansmanında oldukça alaka gören Galaxy A9, ön bölümünde 6.3 inçlik devasa bir ekrana sahip. Bu ekran 2220 x 1080 çözünürlüğünde FHD+ görüntü kalitesi sunuyor. Yeniden ön bölümde bir ön kamera bulunuyor.

Samsung-Galaxy-A9

Hazır kameraya deyinmişken arka kameradanda söz edelim. Bu aletin arkasında diğer aletlerden değişik olarak 4 adet kamera bulunuyor. Bu kameralar sırasıyla 24 MP / 10 MP / 8 MP / 5 MP çözünürlük sunuyor. Tabi bu sayede resim kalitesi hayli artıyor.

Alet işlemci bölümünde 2.2 Ghz hızında çalışan 4 adet Kryo 260 ve 1.8 Ghz hızında çalışan 4 adet Kryo 260 çekirdek barındırıyor. Yeniden bu işlemciye 6GB Ram hafıza destek eriyor. Grafiksel manada gücünü ise Adreno 512'den alıyor

Alet Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile çalışacak. Bataryası ise tam 3.800 mAh büyüklüğünde olacak. Aletin ücreti ile ilgili ise net bir bilgi mevzubahis değil. Ancak aletin 4 kamerası ile oldukça fazla konuşulacağı net.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları