3 kameralı iPhone ne zaman geliyor?
3 kameralı iPhone ne zaman geliyor?
Apple tarafından 2018 iPhone modellerinin sunulması merakla bekleniyor. IPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinin yerini alacak zeki telefonlar içinse her vakit olduğu benzer biçimde iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Son şekilde, 3 kameralı iPhone modeli hakkındaki söylentiler heyecan yaratmayı başarmış durumda.

3 kameralı iPhone iyi mi olacak?
Yuanta Secuirties analisti Jeff Pu tarafından ortaya atılan iddialara göre, Apple 2019 yılının ikinci yarısı içinde 3 kameralı iPhone zeki telefonu ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Öte taraftan Pu, mevzuyla alakalı olarak daha çok teferruat paylaşmış değil.

Geçtiğimiz aylarda parlak zeka telefonda kullanılacak kamera sisteminin 5x yakınlaştırma özellikli 6P lens tasarımına sahip olacağının ileri sürüldüğünü de not olarak düşelim. Bu yakınlaştırma hususi durumunun optik, dijital ya da hibrit m. Olabileceği ise tam şekilde bilinmiyor. Ayrıca, bu arka kameranın minimum 12 Megapiksel çözünürlüğünde lense sahip olacağı tahmin edilmektedir.

3-kamerali-iphone-ne-zaman-geliyor-sdn-02

Eklenecek üçüncü lens büyük olasılıkla iPhone serisine ilk kere 3x optik yakınlaştırma hususi durumunu de kazandırmış olacak. Bu sayede kullanıcılar, dijital yakınlaştırmadaki benzer biçimde nitelik konusunda bulanıklık yaşamadan görüntüye vizörde 3x büyütme yapabilecekler. IPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinin 2x optik yakınlaştırma niteliğine haiz bulunduğunu da not olarak düşelim.

Üç lensli arka kamera kurulumunun Plus ve X serisi amiral gemisi modellerde yer alacağına ise kati gözüyle bakabiliriz. Tahminler üçüncü kuşak iPhone X veya iPhone X Plus modellerinin Eylül 2019 tarihinde kullanıcılarla buluşacağı yönünde.

Huawei P20 Pro ise 3 kameralı ilk parlak zeka telefon olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Cihazda 40 Megapiksel lens, 20 Megapiksel monokrom lens ve 8 Megapiksel telefoto lens bulunuyor. Ayrıca P20 Pro kamerası, 3x optik yakınlaştırma yapabiliyor.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları