Mino Raiola'ya Ceza Şoku
Mino Raiola'ya Ceza Şoku
Mino Raiola, İtalya Futbol Federasyonu tarafından ağır bir şekilde cezalandırıldı.

 

Mino Raiola günümüz futbol literatüründe süper menajer olarak biliniyor. Mino Raiola çok sayıda futbolcuya menajerlik hizmeti veriyor. Burada Betitbet üzerinde transferlere ilişkin bilgiler bulunuyor.

Mino Raiola'nın Cezası

Süper menajer Mino Raiola Paul Pogba, Zlatan İbrahimovic, Mario Balotelli, Matthijs De Ligt gibi dünyaca ünlü futbolcularla çalışıyor. Futbol dünyasında büyük bir yankı uyandıran bu haberin futbolcuları etkileyip etkilemeyeceği bilinmiyor. Ancak Mino Raiola için bir prestij kaybı gibi görünüyor. Bahislerde son dakika gelişmeleri için giris.betitbet.co/betitbet ziyaret edilebilir. İtalya Futbol Fedarasyonun yaptığı açıklama göre süper menajer olarak bilinen Mino Raiola'ya üç ay boyunca transferden uzak kalma cezası verildi.

İtalya Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada Mino Raiola'ya verilen üç ay transfer yapamama cezasının ne sebeple verildiği belirtilmiyor. Ancak İtalya basınında yer verilen haberlere göre, süper menajer Mino Raiola, 20 yaşında bir futbolcu olan Gianluca Scamacca transferinde yasal olmadan rol oynuyor. Bu transfer görüşmeleri neticesinde 20 yaşındaki genç yetenekli futbolcu Roma Futbol Kulübünden PSV Eindhoven Futbol Kulübüne transfer oluyor. Bu gerçekleştirilen transfer hem basında hem de futbol kulüpleri arasında geniş bir yankı uyandırmıştı.

2015 yılının Ocak ayında gerçekleşen bu olayın içerisinde süper menajer Mino Raiola'nın olduğu ve transferde yasal olmadan etkin rol oynadığı dile getirilmişti. Acımasız cezalara imza atan İtalya Futbol Federasyonun cezayı bu yüzden verdiği edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Bu gelişmeler Betitbet yeni adresi üzerinde bulunuyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları