Fenerbahçe’de Moses Krizi Yaşanıyor
Fenerbahçe’de Moses Krizi Yaşanıyor
Yaşanan dev derbinin ardından maçın yakınları halen sürüyor.

 

Özellikle de takımların içinde bulunduğu durum önem kazanıyor. Fenerbahçe elde ettiği çok önemli dönüşün ardından gelecek maçlarına hazırlanmaya başladı. Bu süreçte ise alınacak olan her galibiyetin üst sıralara çıkabilmek için değerli olduğunu söyleyebiliriz. En iyi oyun anlayışı ile sahada olmak isteyen takımı teknik heyet hazırlamaya devam ediyor. Bu süreçte ise Moses belirsizliği yaşanıyor. Oyuncunun Fenerbahçe maçında isteneni verememesi ve yerine giren oyuncuların başarıyı getirmesi, Ersun Yanal’ın tercihlerini bir kez daha gözden geçirmesi anlamına geldi.

Çaykur Rizespor’a Karşı Yedek Kalabilir

Ara transfer döneminin en flaş hamlelerinden biri olan ve bugüne kadar sahada gösterdiği performansı ile taraftarının mutlu etmeyi başaran oyuncunun bu formsuzluğu dikkatlerden kaçmadı. Ayew ve Valbuena ikilisinin yükseliş gösteren performansı karşısında da ilk 11 forması ile sahada olmasına zor gözü ile bakılıyor. http://betsat.mobi/ ile karşılaşmanın heyecanına yakından ortak olabilirsiniz. Oldukça değerli bir süreç sizi bekliyor. Tarihinin en kötü sezonunda üstüne düşeni yaparak, içinde bulunduğu durumdan çıkmayan Fenerbahçe için atılacak olan her adım önem taşıyor. Bu nedenle sahada galibiyeti getirmeye en yakın isimler seçilecek.

Büyük Futbol Heyecanı İlginizi Çekecek

Oyuncuların forma yarışı içinde göstermiş olduğu çekişmeyi kaçırmamalısınız. Kazanma arzusunun hiç olmadığı kadar yüksek seviyelere çıktığı anlarda heyecanda bu oranda yükselecek. Takımın performansı birçok kesim tarafından merakla takip edilirken, alınacak olan sonuçlarda önem taşıyor. Bu anlara uzak kalmak istemeyeceksiniz. İlginizi çekecek olan anlarda heyecan yine en üst seviyeden yaşanacak. Sizlerde böylesi değerli anlara uzak kalmamalısınız. Gelecek hafta maçları çok daha heyecan verici bir hal alıyor. Galibiyet serisi yakalamak isteyen Fenerbahçe’nin performansını kaçırmayın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları