Zümrüt Kolyelerde Şık Modeller
Zümrüt kolye, bayanların en beğendikleri takılar arasında ilk sıralarda yer alır. Zümrüt kolyelerde elmas ile birlikte kullanımı kadar pırlantalarla da kullanımı yaygındır.

Mücevher tasarımlarında son zamanlarda çok şık yaratıcı fikirler yer almaktadır. Bu şık modelleri sunan mağazalar içerisinde Pırlanta Merkezi, ilk sıralarda gelecektir. Zümrüt kolye tasarımlarında klasik modeller kadar spor model çeşitliliği de oldukça fazladır. Firmanın ürünlerinde sertifika bulunmakta ve karat çeşitliliği oldukça fazladır. Bu nedenle, her bütçeye uygun zümrüt kolye tasarımları mevcuttur. Beyaz altın üzerinde zümrüt taş üzeri pırlanta işlemeciliği son derece şık duran tasarımlar içerisindedir. Firmanın zümrüt kolyelerinde taşın farklı şekillerde kesilmiş sanatsal halini de görmek mümkündür.

Zümrüt Kolyelerin Tercih Edilme Nedeni

Zümrüt kolye, her kıyafeti tamamlayan unsurlar arasındadır. Kolye ucundaki minik bir zümrüt taş, kolyelerde zarif ve şık duracak tasarımlar içerisindedir. Zümrüt kolyelerde en gösterişli tasarımlara verilecek örnek, zümrüt gerdanlıklar olacaktır. Şık olduğu kadar asil bir duruş da sergileyen zümrüt modelleri https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-zumrut-kolyeler sitesinde zengin içeriklidir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları