Zenfone 2 için Android 6.0.1 Geldi!
Asus, Zenfone 2 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini kullanıcılarına nihayet ulaştırdı. Günlerdir beklenen güncellemede ne gibi bir değişiklikler oldu?

Asus, Zenfone 2 modelleri için aylardır beklenen Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini nihayet yayınladı. Daha önce Zenfone 2 Laser ve Zenfone Max için gelen güncellemeyi sunan Asus bu seferde Zenfone 2 ZE551ML ve ZE550ML modeller için yayında.

1.1 GB büyüklüğünde olan güncelleme bazı uyarılarda bulunuyor.

Zenfone 2 telefonunuzda en az 2 GB boş alanın olması gerekiyor. Ayrıca pil seviyesinin de minimum %75 olması gerektiği belirtiliyor.

Zenfone 2 için Android 6.0.1 güncellemesi neler getiriyor?

microSD karta taşınmasını sağlayanAPP2SD uygulaması artık devre dışı kalacak. Güncellemeyi yapmadan önce hafıza kartındaki mevcut uygulamaları telefona taşımanız gerekecek.. 

Gelişmiş uygulama izinleriyle beraber Doze modu sayesinde artan pil verimliliği, güvenlik gelişmeleri, performans artışı ile hatalardan arındırılarak gelen başlıca yenilikler.

Doze ne demek ? --> Android N Hakkında Bilgiler

Zenfone 2 telefonunuzda “Ayarlar>> Hakkında>> Sistem Güncellemesi”yolunu izleyerek güncelleme kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları