YouTube’un Bilinmeyen Özellikleri
Online video platformu Youtube, arama kısmına gireceğiniz kodlar ile oldukça keyifli hale geliyor. Oldukça garip özelliklere haiz YouTube kodları hakkında detaylar haberimizde.

Google‘ın online video platformlarından birisi olan Youtube, günlükmilyonlarca kullanıcı tarafınca ziyaret ediliyor. Aylık 4 milyar saatgörüntülenme oranlarına haiz Youtube’a, her dakika 100 saatlikyeni videolar ekleniyor. Kullanıcılar tarafınca sıkça ziyaret edilen video platformundan aynı süre da birçok şahıs para kazanıyor. 61 değişik dilidestekleyen Youtube’un bilinmeyen kodlarına gelin yakından bakalım.

İşte Bilinmeyen Youtube Kodları

Doge Meme

Doge Meme kodunu kullanarak YouTube’da arama yaptığınızda siteninfont’u ve renkleri değişiyor. Comic Sans Yazı fontuna geçen sitenin bu özelliği oldukça hoşunuza gidecektir.

beam me up scotty

beam me up scotty ile YouTube üstünde arama yaptığınız da aurora şimal ışıkları şeklinde geçiş efekti ile sayfalar yükleniyor.

use the force luke

use the force luke ile YouTube sayfası kendi kendine sağa ve sola hareketetmeye başlıyor ve fareyi nereye doğru hareket ettirirseniz oraya doğru yön alıyor.

do the harlem shake

Bir zamanların en popüler parçalarından birisi olan Harlem Shake,YouTube tarafınca da oldukça sevildi. Arama çubuğuna do the harlem shake yazdığınızda, YouTube logosunun yanında bir play butonu beliriyor ve arka fon’da Harlem Shake çalıyor. Bir süre sonrasında çalmaya devam eden müzik ile sayfadaki içerikler dans etmeye başlıyor.


"YouTube’un Bilinmeyen Özellikleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere YouTube’un Bilinmeyen Özellikleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube’un Bilinmeyen Özellikleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0