YouTube Hikayeler özelliği kullanıma sunuldu!
Snapchat‘e rakip olmak arzulayan Instagram, geçtiğimiz zamanlarda Hikayeler işine girmişti. Instagram’dan sonrasında hemen derhal her platforma gelen Hikayeler ayrıcalığı şimdi de YouTube’un dikkatini çekti. YouTube Hikayeler şekilde da isimlendirebileceğimiz Song Stories özelliği, şimdilik belirgin başlı kullanıcılara sunulmakta.

YouTube Hikayeler özelliğini kimler kullanabiliyor?
Sessiz sedasız kullanıma sunulan Song Stories niteliği, şarkı sözleri ve detayları sunan Genius ve YouTube işbirliği ile geliştirildi.

Sadece Genius‘ta kullanıma sunulan Song Stories özelliği ile şarkıcıların; röportajlarına, şarkıların video kliplerinden kesitlerine, konser görüntülerine ve şarkı laflarına ulaşılabiliyor.
Şimdilik müzik sektöründeki şarkıcılara sunulan bu hususiyet, YouTube üstünden değil Genius uygulaması üzerinden kullanılabiliyor. Tahminlerimize nazaran; YouTube ilkin Genius platformunda nabız yoklayacak, daha sonra Hikayeler hususi durumunu resmi şekilde kendi platformuna taşıyacak.

Şarkıcıların hikaye paylaşımlarını Genius‘ın iOS yada Android uygulamasını mağazalardan indirerek seyredebilirsiniz.


"YouTube Hikayeler özelliği kullanıma sunuldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere YouTube Hikayeler özelliği kullanıma sunuldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Hikayeler özelliği kullanıma sunuldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0