Yılmaz Vural Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü İçin Konuştu
Deneyimli hoca yıllardır beklediği görev için birkaç söz etmekten geri durmadı. Alınan sonuçları yakından inceleyen ve takım hakkında yorumlarda bulunan deneyimli isim, "Varsayımla konuşmayı doğru bulmuyorum.

 

Ancak Fenerbahçe ile ilgili görüşlerimi paylaşmak isterim. Fenerbahçe'nin eksiklerine rağmen kıymetli bir kadrosu var. O kadro toparlanır. İşbaşına gelecek teknik direktör sadece takım kadrosuyla değil, koca bir camia ile birlikte yola çıkacaktır. Bu beraberlik çok büyük bir güç yaratır" sözlerini kullandı. Ardından sözlerine devam etti.

“Euro, Dolar Veya TL Hesabı Yapmam”

Tecrübeli hocadan çok önemli açıklamalar geldi. Son günlerin önemli tartışma konularından biri olan maaş konusuna da değindi. http://1.betsatgiris.de ile de gelişmeleri takip edebilirsiniz. "33 yılda 28 ayrı takım çalıştırdım. 700'den fazla maçın sorumluluğunu taşıdım. Halkım da futbol camiası da beni tanıyor. Fenerbahçe'den teklif alırsam, onur duyarım. Euro, Dolar ya da TL hesabı yapmam" şeklinde ifadeleri ile de beğeni topladı. Maaş konusunda yaşanan sorunlarında bir anlamda üzerini kapatmış oldu. Yönetime mesajlarını veren teknik adam için birçok konuda açıklığa kavuşmuş oldu.

Kadro Kalitesine Değinmeden Geçmedi

Her ne kadar kötü sonuçlar alınıyor olsa da aslında kötü bir kadroya sahip olmadıklarını söyleyen tecrübeli hoca, "Fenerbahçe'nin kadrosunda kaleciden Soldado'ya kadar milli takımlarda oynayan çok değerli oyuncular var. Futbol sosyal bir etkinliktir. Fenerbahçe taraftarlarını, seyirciyi tanımak, onlara dokunmak gerekir. Çalışan bir hoca ve takım için büyük–küçük farkı olmaz. Tek yol çalışmaktır" şeklinde sözlerine devam etti. Oldukça önemli olan açıklamalarının ardından ise gözler betsat yeni adresive yönetime çevrildi. Herhangi bir açıklama gelip, gelmeyeceği veya antrenörlük için düşünülüp, düşünülmeyeceği merak konusu oldu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları