Yeni Tomb Raider oyunu sızdırıldı
Keskin gözlü bir yolcu, metroda giderken yeni Tomb Raider oyununu gördü ve ortalık karıştı. Yeni Lara Croft oyunun ismi ne olacak? Cevabı haberimizde!

Bugüne kadar oldukça çok sızdırma hikayesi gördük. internet sitelerinin sızdırdığı Oyunlar, Forumlarda sızan görüntüler… Yani sızan sızana. ekseriyetle kendine hakim olamayan bir geliştiricinin ortaya attığı bilgilere bundan böyle alıştık da diyebiliriz. lakin yeni Tomb Raider’ın sızdırılma hikayesi gerçekten hayli talihsiz oldu.

Shadow of the Tomb Raider ile tanışın

Montreal metrosundaki keskin gözlü bir yolcu yeni Tomb Raider oyununu görmeyi başarabildi. Bir tanıtım resminde görülen Shadow of the Tomb Raider ismi bize yeni Lara Croft oyununu müjdeliyor. Reddit kullanıcısı Tripleh280, sunum için hazırlanan Shadow of the Tomb Raider logosunu gözüne kestiriyor ve alelacele fotoğrafını çekmeyi başarıyor.

itzqpqel

Elbette Power Point üstünde sunumu açan bireyin kim olduğunu bilmiyoruz fakat oyunun logosu ve marka açıkça görülebiliyor.

Aslında bir oyunun toplu atama sırasında sızdırılmasına ilk defa şahit olmuyoruz. Daha öncelikle Assassin’s Creed 4: Black Flag uçak yolculuğu sırasında bir laptoptan sızmıştı.

Peki, Square Enix’in bu olaya karşı tepkisi ne oldu?

“Dedikodular ve söylentiler ile ilgili yorumda bulunmuyoruz.”

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları