Yeni Nokia'lar bomba gibi geliyor!
Nokia'yı tekrar canlandrımak arzulayan HMD Global'un, CEO'su Economic Times’a verdiği röportajda Nokia'nın geleceğini ve fiyat politikası ile alakalı önemli açıklamalarda bulundu!

Bir zamanlar nitelik denildiği zaman akla gelen ilk markalardan birisi olan Nokia, geçtiğimiz hafta telefon pazarına geri döneceğini açıklamıştı.

Son senelerde sektöre sürdüğü akıllı telefonlarla bir türlü istediği başarıya ulaşamayan kuruluş, HMD Global ile Nokia ismini yeniden canlandırmak istiyor. MWC 2017'de tanıtılacak olan Android telefonu ile, Nokia uzun aradan sonra tüketicilere iddialı giriş yapacak.

Arto Nummela: Nokia isminin hakkını vereceğiz!

Finlandiya merkezli HMD Global’un CEO’su Arto Nummela, Economic Times’a verdiği röportajda Nokia’nın geleceği konusu için mühim açıklamalarda bulundu.

ilk şekilde Nummela, Nokia için geniş bir ürün portföyü oluşturduklarını ve global pazarlara yayılarak, rakiplerine nazaran daha agresif pazarlama stratejisi izleyeceklerini vurguladı. Bunun için geniş bir fiyat aralığı belirlediklerini ve her segmetten kullanıcıya hitap ederek fiyat-performans ile ön plana çıkmayı düşündüklerini belirtti.

Rakiplerini izleme fırsatını bularak ve araştırma geliştirme sonrasında yine sektöre girdikten sonra, büyük başarılar yakalayacaklarını belirten CEO, nitelik ve güvenirliği ön planda tutarak tüketicilerin memnuniyetini kazanmayı hedeflediklerini söyledi.

old-nokia-phones

Nokia isminin hakkını vererek küllerinden yeniden doğacaklarını belirten Nummela, piyasaya çıktığımız süre kullanıcılar söylediklerimizi daha iyi anlayacağını da verdiği röportajda belirtti.

kuvvetli rakiplerine karşı daha aşırı fiyat-performansıyla öne çıkmak dileyen Finlandiyalı teknoloji devine ise Google'ın tam destek vereceğini de hatırlatalım.


"Yeni Nokia'lar bomba gibi geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Nokia'lar bomba gibi geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Nokia'lar bomba gibi geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0