Yeni iPhone X rengi ve güncellenmiş iPad geliyor!
Apple tarafınca 9.7 inç iPad modelinin güncelleneceği ve satışları düzeltmek içinse yeni iPhone X renk seçeneğinin tanıtılacağı ileri sürülmüş halde.

IPhone X ve 9.7 inç iPad ile alakalı son gelişmeler!
27 Mart günü Apple eğitim odaklı bir etkinlik gerçekleştirecek. Şirketin bu etkinlikte uygun fiyatlı olarak sunmuş olduğu 9.7 inç iPad modelinin güncellenmiş versiyonunu tanıtacağı söyleniyor. Böylece firma Google ve Microsoft şeklinde rakiplerinin öğrenim alanındaki yükselişinin önüne geçmeye çalışacak. Güncellemelerin ne olacağı mevzusunda ise ayrıntılar verilmiyor. Hatta bu etkinlikte müsait fiyatlı güncellenmiş MacBook Air modelini de görmek kolaydır. Ayrıca, çocuk ve gençleri kodlamaya yöneltecek ve Swift uygulamasını öne çıkartacak tanıtımlar bekleyebiliriz.

Ek şekilde, iPhone X yeni renk seçeneği de duyurulacak benzer biçimde gözüküyor. Bu renk seçeneği ise AIDS için yardım amacı taşıyan iPhone X Product RED şu demek oluyor ki kırmızı olacak. Yeni renk seçeneği ile firma, amiral gemisinin satışlarına bir nebze olsun can katmak istiyor diyebiliriz. Malum, satışlar pek de iyi gitmiyor.

Bir diğer beklenti ise Mart ayı bitmeden AirPower kablosuz şarj istasyonunun çok yakında satışa sunulacağı yönünde. Yani bugün, yarın ürün en sonunda iOS cihaz kullanıcıları için piyasadaki yerini alabilir.

Bakalım firma, etkinliği ile kullananların dikkatini çekmeyi başarabilecek m.?


"Yeni iPhone X rengi ve güncellenmiş iPad geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni iPhone X rengi ve güncellenmiş iPad geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni iPhone X rengi ve güncellenmiş iPad geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0