Apple tarafınca 9.7 inç iPad modelinin güncelleneceği ve satışları düzeltmek içinse yeni iPhone X renk seçeneğinin tanıtılacağı ileri sürülmüş halde.
Yeni iPhone X rengi ve güncellenmiş iPad geliyor!
197
okunma

IPhone X ve 9.7 inç iPad ile alakalı son gelişmeler!
27 Mart günü Apple eğitim odaklı bir etkinlik gerçekleştirecek. Şirketin bu etkinlikte uygun fiyatlı olarak sunmuş olduğu 9.7 inç iPad modelinin güncellenmiş versiyonunu tanıtacağı söyleniyor. Böylece firma Google ve Microsoft şeklinde rakiplerinin öğrenim alanındaki yükselişinin önüne geçmeye çalışacak. Güncellemelerin ne olacağı mevzusunda ise ayrıntılar verilmiyor. Hatta bu etkinlikte müsait fiyatlı güncellenmiş MacBook Air modelini de görmek kolaydır. Ayrıca, çocuk ve gençleri kodlamaya yöneltecek ve Swift uygulamasını öne çıkartacak tanıtımlar bekleyebiliriz.

Ek şekilde, iPhone X yeni renk seçeneği de duyurulacak benzer biçimde gözüküyor. Bu renk seçeneği ise AIDS için yardım amacı taşıyan iPhone X Product RED şu demek oluyor ki kırmızı olacak. Yeni renk seçeneği ile firma, amiral gemisinin satışlarına bir nebze olsun can katmak istiyor diyebiliriz. Malum, satışlar pek de iyi gitmiyor.

Bir diğer beklenti ise Mart ayı bitmeden AirPower kablosuz şarj istasyonunun çok yakında satışa sunulacağı yönünde. Yani bugün, yarın ürün en sonunda iOS cihaz kullanıcıları için piyasadaki yerini alabilir.

Bakalım firma, etkinliği ile kullananların dikkatini çekmeyi başarabilecek m.?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları