Yeni Far Cry oyunu artık sunuldu!
Ubisoft, The Game Awards 2018 öncesi yeni Far Cry oyununun kısa bir teaser videosunu takipçileri ile paylaştı ve Far Cry hayranlarının dikkatini çekmeyi başardı.

Ubisoft, The Game Awards 2018 öncesi yeni Far Cry oyununun kısa bir teaser videosunu takipçileri ile paylaştı. The Game Awards 2018 etkinliğine hususi yeni tanıtım fragmanında, nükleer patlamaya maruz kalan bir bölge gösteriliyor bize. Ardından değişik kombinasyonlara sahip bir arbalet bizlerin beğenisine sunulmaktadır ve video bitiyor.

Tanıtım bizlere pek bilgi aktarımı sağlamıyor sadece oyunun tam tanıtımı The Game Awards 2018 etkinliğinde gösterilecek. Bu sefer çok değişik bir Far Cry oyunu ile yüz yüze olduğumuzu belirtmeden de geçmeyelim. Haberin bundan sonrası spoiler içerebilir o yüzden hemen hemen Far Cry 5'i oynamamış olanların buradan sonrasını okumamasını öneriyoruz.

Bildiğiniz benzer biçimde Far Cry 5'in nihayetinde nükleer bir patlama gerçekleşiyor ve oyunumuz bitiyordu. Kısa tanıtımda gösterilen bölge de Hope County sahasını oldukca andırıyor. Eğer tahminlerimiz doğru çıkar ise oyun Far Cry 5'in devamı durumunda olacak. Kısacası Joseph Seed karakterinin işi henüz bizimle sonlanmış değil.

Far Cry üç: Blood Dragon haricinde hemen hemen bu tarz bir Far Cry yapımı ile karşılaşmış değiliz. Anlaşılan Ubisoft risk alarak bu sefer bizleri çok değişik bir maceraya çıkarmak istiyor. Bu güzel bir adım, en azından süratli için. Birçok oyuncu serinin bundan böyle kendisini yine ettiğini ve oyunculara pek yenilik sunamadığını dile getirmekteydi.

Yeni Far Cry yapımının tam tanıtımı 7 Aralık 4:30'da fanatiklerinin karşısında olacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları