Yeni Audi RS7, Sınır Tanımıyor!
Audi, A7‘nin spor versiyonu olan RS7 Sportback Performance modelini yakın vakit ilkin tanıttı. Keskin hatları ve sportif görünümü ile ön plana çıkan RS7, oldukça kuvvetli bir motora haiz. 4.0 litrelik TFSI V8 motora haiz olan vasıta 605 beygir güç ve 750 Nm tork üretebiliyor. Audi bu vasıta da 4 çeker sistem ve 8 ileri otomatik şanzımana kullanmış. V8 motoru ile0-100 hızlanması 3,7 saniye olan aracın devamında 200 kilometre hıza yetişmesi ise yalnız 12,1 saniye sürüyor.

Başlangıç paketinde maksimum sürati 250 kilometre ile sınırlandırılan aracın, tercih edilecek paketlere gore bu hızında farklılıklar oluyor.Dynamic paketini satın alındığında280 kilometre, Dynamic plus paketi satın alında ise bu 305 kilometreye çıkabiliyor. Karbon seramik frendisklerin opsiyonel olarak sunulmuş olduğu araçta birçok kişiselleştirilebilir kısım bulunuyor.

212yeni-audi-rs7-sportback-turkiye-fiyati-belli-oldu

Aracın iç kısmında sportif detaylara yer verilirken, deri spor koltuklar ve karbon fiber malzemeler ilk göze çarpan kısım oluyor. Gelecek ay Audi tarafınca satışa sunulacak olan RS7 Sportback Performance, 121,700Euro başlangıç fiyatına haiz olacak. Tercih edilecek olan pakete ve ek donanıma nazaran bu fiyat değişecektir.


"Yeni Audi RS7, Sınır Tanımıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni Audi RS7, Sınır Tanımıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Audi RS7, Sınır Tanımıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0