Xperia XZ4 özellikleri netleşti
İlk defa geçtiğimiz hafta ortaya çıkan Xperia XZ4’Şöhret teknik nitelikleri netleşti. İşte Sony’in yeni amiral gemisi Xperia XZ4 nitelikleri ve diğer detaylar.

Akıllı telefon pazarının kökünden isimlerinden kabul edilen Sony, şu aralar yeni amiral gemisi modeline yoğunlaşmış durumda. Japonya merkezli teknoloji devi, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde yeni modelini tanıtmış olacak. Muhtemelen Mobil Dünya Kongresi’nde ortaya çıkacak olan yeni Sony modelinin Xperia XZ4 ismiyle tanıtılması planlanıyor.


Xperia XZ4 hakkında ilk detaylar geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Telefonun tasarımına ilişik CAD çizimleri sızdırılmış ve böylece XZ4’ün 3 ana kamera ile geldiğini öğrenmiştik. Şimdiyse Xperia XZ4 özellikleri ile ilgili daha çok bilgiye sahibiz.

Sızdırılan son bilgilere bakılırsa Xperia XZ4, Qualcomm’un yeni kuşak yonga seti Snapdragon 855’le gelecek. Sistemini 6GB RAM ile destekleyecek olan telefonun dahili depolama kapasitesi ise 64GB ile 256GB içinde değişecek.

7.Altı.5 inç büyüklüğünde 21:9 en boy oranına sahip OLED ekranla gelmesi beklenen Xperia XZ4’ün bu alandaki tedarikçisi ise LG olacak.

3900 mAh boyutunda ortalamanın üstünde bir pilden beslenecek olan XZ4’ün en mühim ayrıcalığı ise 3 ana kameraya sahip olması. Şimdilik bu kameralar ile alakalı net bir malumat bulunmuyor.

Xperia XZ4 nitelikleri sebebiyle kullanıcıları tatmin edebilecek bir cihaz. Tek sıkıntı Sony’nin sert fiyat politikasında ısrarcı olup olmayacağı. Bunu da bekleyip göreceğiz.


"Xperia XZ4 özellikleri netleşti konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Xperia XZ4 özellikleri netleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xperia XZ4 özellikleri netleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0