Xperia X için konsept yazılım süreci bitti!
Sony, Xperia X modeli için uzun müddettir devam ettirdiği konsept yazılım sürecini, yayınladığı son aktüelleme ile beraber bittirdi. İşte Xperia X için yayınlanan aktüellemenin ayrıntıları!

Sony, Xperia X ailesine veda ettikten sonra ilanını gerçekleştirdiği ilk akıllı telefonlardan birisi olan Xperia X modeli için uzun müddettir devam eden konsept yazılım sürecini sonlandırma kararı aldı.

Xperia X modeline kazandıracağı yeni özellikleri bugüne kadar yayınladığı beş değişik konsept yazılım ile test eden Sony, bugün yayınladığı son aktüelleme ile beraber süreci bittirdi.

Gelin, şimdi Xperia X için yayınlanan 38.4.A.0.39 sürüm numaralı yazılımın ayrıntılarına hep beraber bakalım!

Xperia X için konsept yazılım süreci bitti!

Google'ın Mayıs ayı güvenlik aktüelleştirmelerine hane sahipliği yapan aktüelleme düşük hafıza kararlılığı ile ilgili iyileştirmeler sunarken, önceden belirttiğimiz gibi konsept yazılım sürecini sonlandırıyor.

sony_xperiax_04

GPS irtibatı müddetini çok daha kısaltan aktüelleme ile beraber, şarj işlemi esnasında bildirim ışığında yaşanan hata düzeltiliyor.

Geçtiğimiz ay yayınladığı konsept yazılım ile Xperia X'i Android 7.1.2 Nougat sürümü ile buluşturan Sony, alet için normal aktüellemeleri yayınlamaya devam edecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları