Xiaomi'nin İki yeni modeli sızdı!
iki yeni Xiaomi modeli, Çin`in telekomünikasyon cihaz denetleyicisi olan TENAA`da ortaya çıktı. Xioami Redmi ve ismi bilinmeyen bir modelle ilgili daha bilgiler geldi.

Çin'in yükselen markalarından biri olan Xiaomi yeni modellerini duyurmaya hazırlanıyor. Çin'in kalite standartları denetleyecesi olan TENAA'da ortaya çıkan iki Xiaomi telefonu baş karıştırdı. Zaten duyurulması beklenen Redmi 4 bir yana, ismi şimdiye kadar hiç duyurulmamış yeni bir telefon da ilk kez internette yerini aldı.

Xiaomi Redmi 4 gözüktü

Sızan bilgilere göre 1080p lakin fotoğraflara göre 720p bir çözünürlüğe sahip olacak bu gibi gözüküyor. çözünürlük kısmında halen kati bir bilgiye ulaşamamışken, telefonun 5 inç ekrana, 4000 mAh pile ve 8 çekirdekli işlemciye sahip.

xiaomi_telefon

tıpkı zamanda Redmi 4'ün de yüksek özelliklere sahip bir sürümünün olabildiği söyleniyor. S veya Pro olarak adlandırılacak bu sürümde çift LED flaş ve 3 GB RAM olabileceği tahmin ediliyor.

TENAA'nın belirttiği ölçekler 141.3 x 69.altı x 8.9 mt. olurken, telefonun ağırlığı 153 gram gözüküyor. Telefon büyük ihtimalle gri, gümüş ve altın renklerine sahip olacak.

Xiaomi'den gizemli bir telefon

Sertifika şirketinin fotoğraflarında birde gizemli bir telefon var. Daha öncelikle Xiaomi sebebi ile modeli duyurulmamış olan bu telefon, tahminlere göre düşük özelliklere sahip tasarruf odaklı bir Redmi modeli olacak.

xiaomi_telefon (1)

Kamerası sol üst tarafta küçük bir bölmede yanında flaş ile barındırılan telefonun, 720p panele sahip 5 inçlik bir telefon olabileceği tahmin edilmekte. 139.9 x 79.4 x 8.5mm ölçülerinde olan telefon, 140 gram ağırlında. Telefonun 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama ile geleceği tahmin ediliyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları