Xiaomi Mi5 Görseli Sızdırıldı!
Fiyat ve performans sayesinde lider olması beklenen Xiaomi Mi5 için diri bir resim sızdırıldı. Peki, Xiaomi Mi5 dizaynı ve yöntem nitelikleri nasıl olacak? Detaylar haberimizde.

Uzun süredir meselesinde çoğu bilgi ortaya atılan ve 24 şubat tarihinde resmi olarak tanıtımının gerçekleştirilmesi beklenen Xiaomi Mi5 için yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Xiaomi Mi5 Tasarımı

Sızdırılan resimde, Xiaomi Mi5 ön panelini net bir şekilde görme imkânına sahip oluyoruz. Görselin de bize kanıtladığı üzere, Xiaomi Mi5, beklenen dizayn özelliklerine sahip biçimde satışa sunulacak.

 xiaomi-mi-5-photo

Xiaomi Mi5, fiziksel bir ana menü tuşu ile gelecek. ilaveten, parmak okuyucu sensöre sahip olacak.

Teknik özellikleri Nasıl Olacak?

Görselde, Mi5 konusu ile ilgili daha fazla fazla kanaat sahibi olmamızı verici bir ekran görüntüsü bulunuyor. O görüntüye baktığımızda ise bizleri Mi5`te, MıUı 7.altı.2.1 kullanıcı arayüzüne sahip Android altı.0 Marshmallow karşılayacak.

tıpkı sürede, 64 GB depolama sektörü (52 GB kullanmak mümkün) ile 3 GB RAM kullanılacak olan. prosedürcinin ise beklendiği üzere 2.1 GHz saat hızına sahip Snapdragon 820 olacağını belirtelim.

Xiaomi Mi5 için henüz netlik kazanmayan bir takım özellikler bulunuyor.

Amiral gemisinin içerisinde; 5.15-inç 1080p ekran, 16 Megapiksel geri kamera ile birlikte 4 Megapiksel ön kamera, 2910mAh batarya ve USB Type-C bağlantı biriminin yer alması bekleniyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları