Xiaomi Mi Mix 2s ekran çentiği ile bir ilke imza atabilir
İlk olarak Essential Phone ile parlak zeka telefon sektöründe kendine yer bulan ekran çentiği, iPhone X ile birlikte oldukça paha popüler hale gelmiş olarak, günümüzde çok sayıda amiral gemisi modelinde karşımıza çıkmaya başlanıyor. Ancak, sızdırılan sahneler Xiaomi Mi Mix 2s modelinin çentik konusunda bir ilke imza atacağını gösteriyor.

Akıllı telefon üreticilerinin tüm bunlar çentiği ekranın en üst bölümüne ortalayarak yerleştiriyor. Ancak, Mi Mix 2s modelinde ise daha ince çerçeveler için ekranın sağ kısmına yerleştirilen çentik ön kameraya ev sahipliği yapacak.

Mi Mix 2s ekran çentiği sağ kısımda yer alacak!

Bu kapsamda Xiaomi’nin 27 Mart günü tanıtacağı yeni amiral gemisinde, kamera çentiği yer alacağını söylemek daha doğru olacaktır. Ön bölümü fiziksel tuşlardan tamamen arındırılan cihazın bu tasavvur ile geleceği iddia ediliyor.

Sadece kamerayı içerisine piyasa monitör çentiğini ilk kez görmüyoruz. Zira, ekran çentiğinin yer aldığı ilk parlak zeka telefon olan Essential Phone’da aynı şekilde ön kamera ekranın üst bölümüne ortalanan çentik içerisindeydi.

Bu kapsamda Xiaomi Mi Mix 2s’in sunmuş olacağı en büyük fark, yukarıda belirttiğimiz şeklinde çentiğin ekranın sağ kısmında yer alması olacak. Üst düzen bir donanımın yer alacağı cihaz hakkında yeni bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 


"Xiaomi Mi Mix 2s ekran çentiği ile bir ilke imza atabilir konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Xiaomi Mi Mix 2s ekran çentiği ile bir ilke imza atabilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xiaomi Mi Mix 2s ekran çentiği ile bir ilke imza atabilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0