WhatsApp için Gece Modu Gelebilir!
WhatsApp dikkat çekici bir özelliğiyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bugün gelen haberler ile birlikte WhatsApp, Gece Modu'yla karşımıza çıkacak.

WhatApp kullanıcılarının karşısına yeni özellikler ile çıkmaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan ayrıntılar ile beraber, iletileşme devinin kullanıcılarına sunacağı yeni özelliği oldukça çok konuşulacak.

WhatsApp için ''Gece Modu'' mu geliyor?

2014 seneninde Facebook tarafından 21 milyar dolara satın alanın WhatsApp, 1.2 milyar kullanıcısıyla her geçen büyümeye devam ediyor.

Kullanıcılara eğlenceli bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanan popüler iletileşme platformu ''Gece Modu'' ile değişik bir tecrübeye bizleri hazırlıyor.

Ortaya çıkan ayrıntılar ile beraber kullanıcıların aklında bir takım çağrışımlar yapan bu Gece Modu, gece karanlığında gözümüzü alan beyaz tonlarını terse çevirecek olan bir özellik olarak bekleniyordu. Ancak, bu söylenenlerin çok dışında bir özellik bizleri bekliyor.

whatsapp-sanalyer

WhatsApp Gece Modu'yla gece karanlığında çekeceğiniz resimlerin daha net çıkmasını sağlıyor. Ayrı olarak bu özelliği gece karanlığında görüntülü konuşma yaparken de kullanabileceksiniz. Şu an için iOS kullanıcılarına geleceği düşünülen bu mod, kısa bir müddet sonrada Android kullanıcıları için de kullanılabilir olacak.

Böylelikle gece karanlığında görüntülü konuşma yapamama meseleseli da ortadan kalkmış olacak. Artık sevdiklerinizle gece dışarıda tur atarken dahi kolayca konuşabileceksiniz.


"WhatsApp için Gece Modu Gelebilir! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp için Gece Modu Gelebilir! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp için Gece Modu Gelebilir! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0