WhatsApp görüntülü arama özelliği geldi!
Uzun süredir WhatsApp için görüntülü arama niteliği bekleniyordu. Beta sürecinin ardından nihayet popüler uygulamada bundan böyle görüntülü arama olası hâle geldi.

WhatsApp kullanıcılarının uzun süredir merakla beklediği görüntülü görüşme desteği nihayet sürüldü! Geçtiğimiz günlerde beta kullanıcılarının deneyimleyebildiği bu özellik, bundan böyle herkes yönünden kullanılabiliyor.

WhatsApp resmen görüntülü konuşmaya geçiyor

Skype, Google Hangouts ve FaceTime uygulamalarında bulunduğu benzeri video konferans yapılabilmesini verici WhatsApp görüntülü konuşma niteliği, deneme sürecinin ardından uygulamaya eklendi.

screenshot_2016-10-31-20-43-11

WhatsApp'ta görüntülü arama yaparken, aynı sesli arama esnasında bulunduğu bu gibi bir yol izliyorsunuz ve konuşmak dilediğiniz insanın ekranını açarak Görüntülü Arama'yı seçiyorsunuz.

screenshot_2016-10-31-20-43-22

Şu anda tüm kullanıcılara sunulmayan yeni güncellemenin, kısa süre içinde bütün WhatsApp kullanıcılarına gelmesi bekleniyor.


"WhatsApp görüntülü arama özelliği geldi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp görüntülü arama özelliği geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp görüntülü arama özelliği geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0