Walmart tasfiye satışı, kilitli Moto G6'yı 150 $ 'lık bir indirimden sonra 110 $' a düşürdü
Muhtemelen 2018'in ilk yarısında çıkan en iyi orta menzilli telefon, 250 dolarlık bir liste fiyatıyla kesinlikle çok fazla bir şey değil.

 Ancak G7 ailesi piyasaya sürüldükten sonra, Moto G6, Best Buy veya Amazon gibi büyük perakendecilerin yanı sıra en iyi eBay satıcıları ve Motorola'nın kendi resmi e-mağazasında bir sürü harika indirim aldı.

Şimdi, G8 Plus ve G8 Play’in de (ABD’de olmasa da) piyasaya sürülmediğine göre, Walmart’ın kilidini açtıktan sonra 5.7 inçlik bir dolandırıcılık 109.99 $ değerinde alabileceğiniz bir "tasfiye" satışı yapması şaşırtıcı değil. El cihazı yakın geçmişte birçok kez daha ucuz olmasına rağmen, şu anda Best Buy'daki Verizon taksit planları ile şu an 48 dolar gibi düşük bir miktar alıyor.

Aylık taksit ödemeleri veya fatura kredisi, belirli bir ağ üzerinde zorunlu bir aktivasyon yok ve açıkçası, 140 $ tasarruf etmeden önce atlamanız gereken bir kasnak olarak kaydetmeniz gereken bir kasnak olarak tanımlanabilecek herhangi bir işlem gerekli veya başka bir şey yok. kilidi açılmış bir Moto G6'nın yukarıda belirtilen normal fiyatı. Merak ediyorsanız, telefonu GSM'i (AT&T veya T-Mobile gibi) kullanan veya CDMA standardına (Verizon ve Sprint gibi) kullanan biri de, istediğiniz taşıyıcıya götürebilirsiniz.

Android 8.0 tarafından başlatılan Oreo geri döndüğünde, G6 bu yılın başlarında Pie OS lezzetine doğal olarak güncellendi ve inanılmaz popülerliği göz önüne alındığında, gelecek yıl Android 10'a bir sıçrama göz ardı edilemez. Neredeyse 2019 standartlarına göre bir güç kaynağı olan tartışmasız şık cihaz, oldukça iyi bir mütevazı Snapdragon 450 işlemciyi, 3 g hafıza hafızası ve 32 g hafıza kartı dahili depolama alanı ile birlikte barındırıyor.

Üstün cam ve alüminyum malzemelerin kombinasyonundan üretilen Moto G6, 2160 x 1080 piksel çözünürlüğüne ve nispeten ince çerçevelere sahip keskin bir IPS LCD panel de barındırıyor. Kaputun altında, hızlı şarj desteğine sahip 3.000mAh bir batarya da bulunurken, popüler bir orta rangerin arkasında 12MP birincil tetikleyici ve 5MP derinlik sensörü bulunur. Sonuçta, bu kesinlikle sadece 110 dolar için güçlü bir özellik listesi. Ancak "oyster allık" aroması şu anda mevcut olduğu için tetikleyiciyi mümkün olan en kısa sürede acele etmeniz ve çekmeniz gerekebilir. saçma bir dolar 270,37.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları