Volkswagen Ticari Araç’ın mobil uygulamasına Felis Ödülü
Volkswagen Ticari Araç’ın araç gösterge panelinde yanan uyarma yada kontrol lambalarının ne algılama geldiğini yayınlayan uygulaması, 2018 Felis Ödüllerinde “Yenilikçi Mobil Teknoloji Kullanımı” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Mediacat Dergisi tarafınca 2006 yılından beri reklam, marketing ve yazışma alanında gerçekleştirilen başarı göstermiş çalışmaların ödüllendirildiği Felis Ödülleri sahibini buldu. Bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen ödüllerde, Volkswagen Ticari Araç’ın kullanıcılarına yönelik hazırladığı “Uygulama Uyarı Tespit Fonksiyonu” “Yenilikçi Mobil Teknoloji Kullanımı” kategorisinde Felis Ödülü’nün sahibi oldu. 9 Kasım tarihinde Zorlu PSM’de meydana gelen Gala Yemeği’nde ödülü Volkswagen Volkswagen Ticari Araç adına, Pazarlama Müdürü Taner Kozlan, Etkinlik ve Dijital Pazarlama Yöneticisi Levent Özokutucu ve Dijital Pazarlama Yöneticisi Tuğsan Koyuncu teslim aldı.


Volkswagen Ticari Araç tarafınca yapılan güncellemeyle devreye alınan yeni fonksiyon yardımıyla kullanıcılar, araçlarında karşılaşabilecekleri teknik sıkıntı yada bozukluk durumlarında, vasıta göstergesinde yer alan ve rakamları 73’e ulaşan uyarma ve test lambalarının ne anlama geldiğini bundan böyle pratik olarak sorgulayabiliyor. Doğuş Teknoloji ile beraber geliştirilen mobil tatbik vasıtasıyla kullanıcılar, yetkili servise hangi sorunla karşılaştığını rahatça iletebiliyor ve bu sayede problemininin daha basit çözülmesi sağlanıyor.


Görsel tanıma algoritması ile geliştirilen mobil uygulamada kullanıcı, aracında herhangi bir uyarı veya test lambasının yanması durumunda, uygulamayı etken bir duruma getirip telefonun kamerasını gösterge paneline tutarak ihtar yada test lambasının ne algılama geldiğini anında öğrenebiliyor. Yol yardım fonksiyonu sayesinde Volkswagen Çağrı Merkezi’ne anında bağlanabiliyor ve tatbik üstünden vaziyet paylaşarak gerekiyorsa aracı yerinden alınarak yetkili servise götürülebiliyor.


Volkswagen Ticari Araç mobil uygulaması, App Store ve Google Play uygulamalarından parasız indirilebiliyor.


"Volkswagen Ticari Araç’ın mobil uygulamasına Felis Ödülü konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Volkswagen Ticari Araç’ın mobil uygulamasına Felis Ödülü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Volkswagen Ticari Araç’ın mobil uygulamasına Felis Ödülü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0