Vikingler 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Vikingler dizisinin 4.Sezonu ne zaman başlayacak? Karşınızda başlama tarihi!

Geçtiğimiz Nisan ayında sezon finali yapan Vikings 3.sezon 10. bölümü seyircisinin aklında soru işaretleri bırakarak bitmişti. Vikings 4. sezonunda büyük olaylar yaşanması bekleniyor. Dizinin çekimleri ırlanda` da gerçekleştirilecek ve yeni sezon için sızdırılan tek haber bu. Vikings yeni sezonu meselesi için tek isimlendirilen şey ilk bölümün adının \"Born Again\" olabileceği.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un da konuk olarak yer alacağı Vikingsler 4. Sezon bölümleri Şubat ayında gösterime girecek.

Kanada ve irlanda müşterek yapımı ile ABD’nin MGM ve History kanalında yayımlanmakta olan tarihi drama dizisi Vikings‘cilt müspet haberlergeliyor. tüm dünyada bulunduğu bunun gibi ülkemizde de ilgi ile takip edilen dizi 8.altı puanı ile ıMDB’nin maksimum diziler listesinin başlarında geliyor. Haberler çok iyi nedeni ise sıra 4. sezon onayını almayı başardı. Reytingleri iyi derecede olan bu dizi için sezon onayı meselesinde hiç kimsenin şüphesi yoktu yalnız kimi kanallar sezon onaylarında ters köşe yapabiliyor.

Yazarlığını ve yapımcılığını Michael Hirst’in yaptığı etkin sıra, Ragnar Lodbrok’un hayatı ve hikayelerinden esinlenerek ekrana yansıtılıyor. Dizide Vikings bir çiftçi olarak bahsedilen Ragnar’ın tarihsel serüvenini heyecanla izlemekteyiz.


"Vikingler 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Vikingler 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vikingler 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0