Vedat Muriç Yeniden Sarı Lacivert'i İstiyor!
Yıldız futbolcu Vedat Muriç, bir süre çalıştığı Fenerbahçe kulübü ile tekrar sözleşme imzalamak istiyor.

 Bu durumu duyan Fenerbahçe ise Muriç'in takıma gelme yönünde şansının azaldığını iddia ediyor. İş Fenerbahçe taraftarına döndüğü zaman ise Muriç'in takıma gelmesi yönünde ısrarların baskın olduğu net bir şekilde görülüyor. Anadolu Casino Giriş  

Fenerbahçe'ye gol ve asistlerinin bol olmasından dolayı taraftarlarının kalbinde taht kuran yıldız futbolcu geri dönme çabası içerisine girdi. Ali Koç ise bu durumu teknik heyet ile konuşup detaylı bilgiyi ilerleyen zamanlarda sunmayı planlıyor.

Fenerbahçe Sıcak Bakmıyor!

Vedat Muriç ilerleyen süreçte takıma geri dönme hayali kurarken sarı lacivertliler duruma sıcak bakmadıklarını dile getirdiler.

Yeni transferin gelmesi ile birlikte Muriç'in takıma geri dönme şansının azaldığını belirten heyet ilerleyen günlerde ne olup biteceğini taraftara ve tüm spor camiasına duyurmayı planlıyor.

Taraftar Muriç'i İstiyor!

Sarı laciverte gönül veren taraftarlar Vedat Muriç'in geri dönme isteğine pozitif bakıyor. Her ne kadar yeni taraftar alınmış olsa da taraftar kulübe kazandırdığı puanları hesaba katarak bir düşünce içine giriyor. Bu durum başkanların kafasında soru işareti olarak kalıyor.

Oldukça kararsız kalan ancak baktığımız zaman duruma sıcak bakmadıklarını ifade eden teknik heyet kararını ilerleyen günlerde açıklayacaklarını dile getirdi. Bu süre zarfında tüm taraflarının ve spor camiasının sabır içerisinde beklemesi takım adına önerilen durumlar arasında yer alıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları