Valve Steam Link satışını durdurdu
Bilgisayar oyunculuğunda büyük yeri olan Steam‘in sahibi Valve tarafından Steam Link satışları durduruldu. Artık Avrupa ve ABD‘da daha fazla satılmayacak. Zaten ürünün Avrupa’da tükendiğini ve ABD’da da tükenmek üzre olduğunu belirtelim.


Valve tarafınca Steam Link satışları durdurulmuş olsa da cihaza verilen desteğin devam edeceğini belirtelim. Üçüncü parti uygulamalara ve oyunlara verilecek yardımcı bütün hızıyla sürecek.

Apple, Mayıs ayı sebebi ile App Store’dan Steam Link’i kaldırdığı için Apple cihazlarda Steam Link kullanılamıyor. Bunun sebebi olarak ise Valve’ın Apple tarafından onaylama verilmemiş iOS oyunlarını satması şekilde gösteriliyor.

 

Steam Link bilgisayarlarınızda oynadığınız oyunları, file üstünden bağlı bulunduğu televizyona görüntü aktarmasına yarıyor. 1080 piksellik çözünürlükte 60 Hz görüntü sunabildiğini de belirtelim. (Shiftdelete)


"Valve Steam Link satışını durdurdu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Valve Steam Link satışını durdurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Valve Steam Link satışını durdurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0