Uygun fiyatlı Galaxy S10 modelinden yeni bilgiler geldi!
Samsung Galaxy S10 ile alakalı yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yaşanan gelişme ile birlikte uygun fiyatlı Galaxy S10 Lite modelinin birtakım bilgileri gün yüzüne çıkartıldı.

Uygun fiyatlı Galaxy S10 modelinden yeni detaylar!
Geçtiğimiz saatlerde gösterilen rapor ile birlikte Galaxy S10 ve S10 Plus modelleri ile birlikte tanıtılacak olan, müsait fiyatlı Galaxy S10 Lite hakkındaki önemli detaylar paylaşıldı.

Samsung’a yakın kaynaklarca elde edilmiş bilgilere nazaran, S10 Lite olarak adlandırılacağı tahmin edilen cihazın eskiz görselleri paylaşıldı. Paylaşılan görsel ile beraber öteki S10 modellerinde yer alacak olan ekrandan parmak izi tarayıcısının Lite modelde yer almayacağını görmekteyiz.

Bunun yerine ise laf konusu parmak okuyucusunu cihazın yan tarafına konumlandırıldığı gördüğümüz eskiz görselleri, son olarak paylaşılan raporlarla örtüştüğünü de bilhassa belirtelim.

uygun-fiyatli-galaxy-s10-ozellikleri-shiftdelete

Hatırlayacağınız suretiyle, geçtiğimiz ay paylaşılan raporda S10 Lite modelinin ekrandan parmak izi okuyucusuna haiz olamayacağını belirtmiştik. Bunun dışında ise MWC 2019‘da tanıtılacak olan öteki S10 modellerine göre düz biçimde bir monitör dizaynı ile karşımıza çıkacak olan S10 Lite, müsait fiyatıyla zeki telefon kullanıcılarına kaliteli bir amiral gemisi deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Ne yazık ki, Lite modelin teknik özellikleri hakkında net bir bilgiye haiz değiliz. Ancak son yayınlanan raporlara gore merakla beklenen telefon, 7 nm Snapdragon 855 işlemcisinden enerjisini alacağı belirtiliyor. Söz mevzusu bu işlemciye ise, 4 ve altı GB’lık RAM seçeneklerinin eşlik edeceği de ön görülüyor.

uygun-fiyatli-galaxy-s10-ozellikleri-shiftdelete-2

Bunun haricinde ise S10 Lite modeli daha öncesinden de belirttiğimiz gibi 64 ve 128 GB olmak üzere iki değişik depolama seçeneğiyle de tekrar karşımıza çıkıyor. Hemen yukarıda yer alan görsellerden de görebileceğiniz benzer biçimde, S10 Lite modelinin ayrıca çift arka kamera kurulumuyla geleceğine de şahit olmaktayız.

Son olarak gelecek yıl Barcelona’da düzenlenecek olan MWC 2019 etkinliğinde boy gösterecek olan Samsung’un amiral gemileri fazlaca iddialı geliyor.

Peki siz bu konum hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları