Uncharted 4 Yine Ertelendi!
PS4`e özel şekilde geliştirilen ve Uncharted serisinin son oyunu olacak olan Uncharted 4: A Thief`s End, gene ertelendi. Uncharted 4: A Thief`s End yeni çıkış tarihsel haberimizde.

PlayStation 4`ün merakla beklenen özel oyunlarından Uncharted 4: A Thief`s End için bir erteleme daha geldi.

Oyunun yapımcı şirketi Naughty Dog sebebi ile yapılan açıklamaya göre oyun normal çıkış tarihinden iki hafta sonra oyuncularla buluşacak. Böylelikle ikinci defa çıkış tarihsel ertelenen oyun, umarız ki son ertelemeye maruz kalmıştır.

Yeni çıkış tarihi 10 Mayıs!

Normalde 26 Nisan tarihinde oynanabilir olacak olan oyun, yaşadığı erteleme ile beraber 10 Mayıs`ta PS4 raflarındaki yerini alacak.

bununla birlikte oyunun beta sürümünü denemek arzulayan oyuncular cuma günü 19:00`da açılacak olan beta sürecine katılabilirler. Oyunun açık betasında teamdeatmatch modu ve 3 harita oynanabilir olacak.

Son şekilde Uncharted 4: A Thief`s End`in yakın bir sürede ön sipariş fiyatı da belirgin oldu. 29 şubat`ta ön siparişe açılan oyun, 229 TL üzerinden memleketimizde satışa sunulmakta.

0 Türkçe lisan desteği ve dublaj bunun gibi özelliklerle Türk oyuncularının karşısına çıkacak Uncharted 4, bakalım Uncharted serisini başarılı bir şekilde sonlandırabilecek mi?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları