Uncharted 4 Sistem Gereksinimleri
Uncharted 4 Sistem Gereksinimleri bilgileri belli olsu. Oyunu dilediğiniz performansta oynamak için haberimize mutlaka göz atın. Bu oyunun official ismi “Uncharted 4: A Thief’s End” diye geçiyor. Pek çoğumuz için söylenmesi zor olduğundan biz de Uncharted 4 şekilde makalemizde bu adı kullanacağız.

Uncharted 4 Serinin muhtemelen son versiyonu olacak. Bu nedenle bu oyunun meraklıları epey üzüleceğe benziyor. Ama üzülmeden önce de Uncharted 4’ün keyfine varmalılar diye düşünüyorum. Daha önceki versiyonu olan Uncharted 3 oyunu oynanınışı oldukça kolay ve grafik performansı olsun, sesler ve oyun akışı olsun tek kelime ile muhteşemdi denebilir.

Uncharted 4 versiyonunun da minimum önceki versiyonu kadar başarıya ulaşmış olacağını düşünsek yanılmayız sanırım. Biliyorsunuz bu oyun aslında PS için yapılma bir oyun. Fakat PC için de gelme ihtimali mevcut. Bu nedenle sizlere Uncharted 4 sistem ihtiyaçlarını aktarmak isteriz.

Yorum bölgesini kullanarak bize bilgisayarınızın Uncharted 4′ü kaldırıp kaldırmayacağını sorabilirsiniz. Deneyimli oyun sever arkadaşlarımız sizlere yanıt vermekten keyif duyacaktır. Lafı faza uzatmadan sizlere Uncharted 4 için minumum PC sistem gereksinimlerini aktaralım.

Uncharted 4 Sistem Gereksinimleri


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 – 64 Bit
İşlemci: Intel Core i5 2400s – 2.5 GHz yahut AMD FX 6350 – üç.9 GHz
RAM: altı GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 660 yada AMD Radeon R9 270 (2 GB)
Gerekli Boş Sabitdisk Kapasitesi: 50 GB
Direct X: 9.OC


Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 – 64 Bit
İşlemci: Intel Core i7-3770 üç.5 GHz veya AMD FX-8350 4.0 GHz
RAM: 8 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 660 yada AMD Radeon R9 270 (4 GB)
Gerekli Boş Sabitdisk Kapasitesi: 50 GB
Direct X: 9.0C
Arkadaşlar oyunun sistem ihtiyaçlarında değişiklik olabilmektedir. Bu nedenle lütfen bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini yorum alanından bizlerle paylaşın. Kaldırıp kaldırmayacağını sizlere aktaralım. Daha sonra sistem gereksinimleri açıklanan verilere gore yeniden revize edilecektir. Haberimizi okuduğunuz için teşekkürler…


"Uncharted 4 Sistem Gereksinimleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Uncharted 4 Sistem Gereksinimleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uncharted 4 Sistem Gereksinimleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0