Ünal Karaman'dan Sert Uyarılar
Bordo Mavili takımın hocası olan Ünal Karaman, “Hiçbir müsabaka ya da hiçbir antrenman farkı olmaksızın sorumluluklarımız neyse onların dahilinde işimizi yapmaya devam edeceğiz.

Bordo Mavili takımın hocası olan Ünal Karaman, “Hiçbir müsabaka ya da hiçbir antrenman farkı olmaksızın sorumluluklarımız neyse onların dahilinde işimizi yapmaya devam edeceğiz. Antalya’da da kazanacağız. Ben sizden bunu istiyorum” demek suretiyle oyuncularını uyardı ve dikkatlerini çekti. Casino gazino meraklıları da gelişmeleri izliyor.

Bordo Mavili Renklere Bağlılık

Trabzonspor'un, Galatasaray beraberliği sonrası kupa mücadelesinde Altay karşısında aldığı 2-1’lik galibiyet sonrası moraller yükselirken, takımın şimdiki yeni hedefi ise Antalyaspor. Trabzonspor Kulübüne imza attığı ilk günden beri Bordo Mavili takıma bağlılığını sürekli olarak her fırsatta beyan eden takım teknik direktörü Ünal Karaman, futbolcularının da aynı duygu ile hareket etmesini onlardan istiyor. Başarıya ulaştıracak yolda birlikte hareket etmelerinin en büyük güçleri olacağını önemle vurgulayan Ünal Karaman, bu süreç içerisinde oyuncularından da yalnızca işlerine odaklanmalarını talep ediyor.

Hiçbir Rakibi Küçük Görmem

Tecrübeli teknik adam Ünal Karaman, “Benim anlayışımda asla rakibi küçük görmek yer almaz. Trabzonspor forması giydiğim zaman yani bir aidiyet ve bağlılık duygum varken, ben hiçbir rakibimize tepeden, üstten bakmıyorum. Bu nedenle ben bakmadığım gibi kimsenin de öyle bakmasına izin vermem. Benim bakacağım tek şey bulunur onurlu bireyler gibi hiçbir müsabaka, hiçbir antrenman farkı olmaksızın sorumluluklarımız neyse onların dahilinde işimizi yapmaya devam edeceğiz. Bu bizim işimiz. Ben sizden bunu istiyorum” şeklinde konuştu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları