Twitter Toplu Unfollow Kodu
Twitter Toplu Unfollow Kodu İle Kolayca Toplu Olarak Takibi Bırakın..

Twitterda bazı virüs içeren uygulamalar nedeniyle fazlaca istenmeyen hesap takip edebiliyorsunuz. Gerek bu hesapları temizlemek , gerek ise isteğinize göre profilinizi temizlemek istiyor olabilirsiniz. Fakat hesapların takibini tek tek bırakmak sizin için uğraş gerektiren bir işlem oluyor.

 

Bu olayın önüne geçmek için sizlerle Twitter toplu unfollow kodunu paylaşacağız. Böylelikle tek tek uğraşmak yerine toplu olarak takibi bırakabileceksiniz.

 

Öncelikle takip ettiğiniz kişilerin olduğu bağlantıya tıklayın, takip ettiklerinizin listesi karşınıza çıkacaktır. Daha sonra aşağıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi “Takibi Bırak” butonuna sağ tıklayıp ve "İncele" seçeneğine tıklayın.

toplu unfollow

 

Daha sonra aşağıdaki bir pencere açılacak, aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi oradan console tıklayın ve aşağıdaki Twitter Toplu Unfollow Kodunu kopyalayıp console bölümüne yapıştırın, enter’a tıklayın ve twitter toplu takibi bırakma işleminiz gerçekleşecektir.

Unutmadan hatırlatalım eğer bilgisayarınız çok iyi değilse belli bir yerde tarayıcınız kilitlenecektir.

 

toplu unf kodu console

 

Twitter Toplu Unfollow Kodu :

setInterval(function () {
t = $(".following").find(".follow-button");
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr("class"));
t.trigger("click");
}
}, 1000)

 

 

 

Birden bire çok sayıda kişiyi takibi bıraktığınız için twitter hesabınızı kilitleyebilir, Anasayfaya geldiğinizde hesabınız kilitlendi diye uyarı alırsanız şifrenizi değiştirin kilit kalkacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları