• TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK VE KAPSAMLI OYUN FUARI GAMING İSTANBUL, 2019 BİLETLERİNİ SATIŞA SUNDU
TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK VE KAPSAMLI OYUN FUARI GAMING İSTANBUL, 2019 BİLETLERİNİ SATIŞA SUNDU
31 Ocak – üç Şubat 2019 tarihleri arasında dördüncüsü düzenlenecek olan Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı Gaming İstanbul, kapılarını yeni konumu Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde açacak

“İÇİNDE OYUN OLAN OYUN FUARI” sloganıyla düzenlenen uluslararası faaliyet, oyun severlerin yanı sıra, piyasa profesyonellerini ve uzmanlarını da buluşturacak

Fuarın ziyaretçi biletleri, internet üzerinden ortalama yüzde 50 indirimli şekilde satışa çıktı

Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı Gaming İstanbul, dördüncü kere kapılarını açmaya hazırlanır. 31 Ocak – üç Şubat 2019 tarihleri içinde düzenlenecek olan fuar, dünyada ilk defa çıkacak oyunları görücüye çıkarırken, oyun severlere coşku dolu turnuvalar, yarışmalar ve daha fazlasını sunacak.

Bu yıl ilk kere Türkiye’nin en büyük gosteri merkezinde yapılacak

Gaming İstanbul, yeni yılda yeni bir konumda gerçekleştirilecek. Türkiye’nin en büyük gosteri merkezi Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılacak fuar, oyun dünyasını 18 bin 470 metrekare aleni ve kapalı alanda buluşturacak.

Sektörü geliştirmek için fuara dünyanın dört bir yanından eklenen profesyonelleri B2B, VIP sahalarında bir araya getiren Gaming İstanbul, Pitch & Match ve Networking Partisi ile oyun dünyasının değişik dallarından profesyoneller içinde etkili bir yazışma kurulmasını ve iştirakçilerin iş ağlarını genişletmeleri sağlamaktadır.

Profesyonellere ve kariyer isteyenlere özel etkinlikler

Oyun dünyasında kariyer düşünenler üç gün (1 Şubat – 3 Şubat 2019) sürecek olan ve Türkiye Girişim, Gelişim ve Teknolojileri Derneği’nin (TGGTD) ev sahipliğinde düzenlenecek GIST Geliştiriciler Konferansı’nın biletlerini tercih edebilirler. Konferanslar, ergenler için ünlü oyunların geliştirici, tasarımcı, programcılarıyla tanışma ve onların tecrübelerinden yaralanma imkânı sunuyor.

 

Ziyaretçi biletleri internette yüzde 50 avantajlı

Fuarın resmi internet sitesi www.Gamingistanbul.Com adresinde satışa çıkan biletler, ziyaretçi biletlerinde kapı fiyatlarına göre ortalama yüzde 50 indirimli olarak satışa çıktı.

GIST 2018 ZİYARETÇİ BİLETLERİ

1. Gün Bileti (31.01.2019) – 16,5 TL
2. Gün Bileti (01.02.2019) – 22 TL
üç. Gün Bileti (02.02.2019) – 22 TL

4. Gün Bileti (03.02.2019) – 16,5 TL

Kombine bilet – 66 TL

GIST 2018 PROFESYONEL BİLETLERİ
Business bileti – 925 TL
Developers Conference bileti – 685 TL
VIP bileti – 2.010 TL


"TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK VE KAPSAMLI OYUN FUARI GAMING İSTANBUL, 2019 BİLETLERİNİ SATIŞA SUNDU konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK VE KAPSAMLI OYUN FUARI GAMING İSTANBUL, 2019 BİLETLERİNİ SATIŞA SUNDU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK VE KAPSAMLI OYUN FUARI GAMING İSTANBUL, 2019 BİLETLERİNİ SATIŞA SUNDU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0