Turkcell'de 12 taksitli iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max fiyatları belli oldu!
Geçtiğimiz günlerde BDDK cep telefonu, tablet ve bilgisayar alımı ile kullandırılan kredilerin vadesinde değişikliğe gitti. Turkcell'de 12 taksitli iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max fiyatlarını belirledi.

 6,1 inç LCD ekranlı olan iPhone XR, 5,8 inç OLED ekranlı iPhone Xs ve 6,8 inç OLED ekrana sahip olan iPhone Xs Max Türkiye’ye geliyor. 30 Kasım tarihinde satışa sunulacak bu modeller, fiyatlarıyla dudak uçuklattı!

 Bu teknoloji harikası cihazlara sahip olmak isteyen teknoloji tutkunları, şimdiden kredi notlarını gözden geçiriyor.  Çok geçmeden BDDK, bu konu ile ilgili geçiçi bir karara varmış durumda. Birazdan aşağıda açıklayacağımız yönetmeliğe göre, geçiçi 4'üncü madde'de belirtilen ''Fiyatı 3 bin 500 Türk lirasının üzerindeki telefon alımlarına ilişkin, kredilerde 6 ay vade sınırı olan 31 Ocak 2019'a kadar 12 ay olarak uygulanacak'' açıklamasında bulundu. Buna karşılık Turkcell; iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max modelli cihazları tarifeye ek 12 ay taksitle satmaya karar verdi. Fakat 12 taksit ile fiyatlar hala çok yüksek seviyelerde.


"Turkcell'de 12 taksitli iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max fiyatları belli oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Turkcell'de 12 taksitli iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max fiyatları belli oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell'de 12 taksitli iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max fiyatları belli oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0