Türk yapımı Korku Hastanesi Steamda Desteğinizi Bekliyor
Oyunseverler tarafından fuarda çok beğenildi ve Steam Greenlight'ta desteklendiği taktirde büyük bir başarı elde edecek.

KNP Müzik ve Oyun Stüdyosu tarafından tasarlanan ve OYUNDER desteği sayesinde Türkiye’nin en büyük dijital oyun fuarı GameX 2016’da sergilenerek katınlan kişilerin beğenisiyle karşılaşan Korku Hastanesi oyunu Steam Greenlight programında Steam platformunda yer almak için oylamaya sunuldu. Steam platformunun yanı sıra Android kullanıcılarıyla da beta sürecinde buluşan oyun, zekaya dayalı bulmacaları ve içerdiği korku unsurlarıyle hem PC hem de mobil kullanıcılarına unutmayacakları bir deneyim yaşatıyor.

korku-hastanesi-1-640x400

Korku Hastanesi oyunu bir akıl hastasının başından geçen olayları konu alıyor. Oyunda oyuncular, eşini ve çocuğunu trafik kazasında kaybeden karakterin bakış açısından oyunu oynuyor. Ailesini trafik kazasında kaybeden karakterin akli dengesi bozuluyor ve yatırıldığı hastanede hem bilincini hem de hafızasını kaybediyor. Daha sonra karakterin kendi zihninde olaylar gerçekleşmeye başlıyor. Oyunun ilk bölümünde oyuncular ilk önce karakterimizin hafızasını ve bilincini yeniden geri kazanması için 8 adet fotoğrafı toplamaya çalışıyor ve fotoğraflar birleştiğinde hastanın aile fotoğrafı ortaya çıkıyor. Aile fotoğrafının ortaya çıkmasıyla beraber oyunun akışı başka bir boyut kazanıyor.

Steam Greenlight platformu üzerinde destekleyebilirsiniz.

 

Google Play'de İndir

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)



Disqus Yorumları