Türk Telekom Altın Örümcek Web Ödülleri’nde iki ödül aldı
Türk Telekom, 16. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde “Türkiye’ye Değer” web sitesi ile En Erişilebilir Web Sitesi Kategorisi’nde, “Unutulmaz Maçlar” mikro sitesiyle de Spor Kategorisi’nde birinci oldu.

İnternet’in ‘Oscarları’ olarak adlandırılan 16. Altın Örümcek Web Ödülleri Halk Oylaması neticeleri açıklandı. Türk Telekom,iki ödüle birden layık görüldüğü 16. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde “Türkiye’ye Değer” web sitesi En Erişilebilir Web Sitesi Kategori’nde, “Unutulmaz Maçlar” mikro sitesiyle de Spor Kategorisi’nde birinci oldu.


Türk Telekom’un sosyal sorumluk projelerinin yer aldığı ‘Türkiye’ye Değer’web sitesi, kullanıcı dostu bir tasarıma ve interaktif içeriklere haiz web sitesi olma ayrıcalığı taşırken, internet sitesi içinde dezavantajlı gruplar için planlar hakkında bilgiler, faaliyet duyuruları ve kurumsal sosyal mesuliyet projeleri ile ilgili haberler yer ediniyor.


Türk Telekom Stadyumu internet sitesi içinde yer edinen “Unutulmaz Maçlar” hareketli animasyon çizimleriyle, akılda kalan unutulmaz Galatasaray maçlarından enstantaneleri ziyaretçileriyle buluşturuyor.


"Türk Telekom Altın Örümcek Web Ödülleri’nde iki ödül aldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Türk Telekom Altın Örümcek Web Ödülleri’nde iki ödül aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom Altın Örümcek Web Ödülleri’nde iki ödül aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0