Trabzonspor'da Radikal Kararlar İle Transfer Yapılacak
Başarısız geçen sezonların ardından Trabzonspor sezon başında yeni bir yapılanmaya gitti. Pahalı transferlerin yerine genç, gelecek vaad eden isimler kadroya katıldı.

 

Bu isimler arasında Toure, Nwakaeme, Amiri, Hassani gibi isimler gösterdikleri yüksek performans ile kısa sürede teknik heyetten geçer not aldı. Bu gelişmeler üzerine Trabzonspor teknik heyeti gelecek sezonun planlamasında da sezon başındaki kriterlere göre transfer yapma kararı aldı.

Reçeteye Uygun Transferler Olacak

Trabzonspor yönetimi transfer yaparken genç ve gelecek oyunculara yönelecek. Ancak bu oyunculara ödenecek bonservis bedeli en fazla 2 milyon Euro civarında olacak. Bu tutarın üzerinde hiçbir futbolcuya bonservis bedeli ödenmeyecek. Ayrıca futbolculara ödenecek maaş konusunda da sıkı pazarlık yapılarak bir oyuncuya ödenecek tutarın en fazla 1 milyon euro seviyesinde olması sağlanacak. 1xbet sitesinde yer alan habere göre bordo mavili yöneticiler futbolcuların sözleşmelerine performansa dayalı özel maddeler de koyacak. Böylece her futbolcudan maksimum verim alınabilecek.

Ekuban'ın Bonservisi Alınacak

Trabzonsporlu yöneticiler transfer için kiralık formülünü de devreye sokacak. Aynı Ekuban'da olduğu gibi bazı futbolcular özel sözleşme ile kiralanacak ve yeterli performansı gösterirlerse bonservisleri alınacak. Sezon başında kiralık olarak kadroya katılan Ekuban'ın bonservisi alınarak transfer sezonu açılacak. Trabzonspor taraftarları 1xbet yeni adresi üzerinden veya 1xbet mobil uygulama üzerinden bordo mavililer ile ilgili gelişmeleri takip edebilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları